REKLAMA

Po załadunek ADR-a, bez uprawnień.
ID: 131828

Dziś u Niemca w Bitterfeld spotkałem kierowce, czekał pod biurem na jakieś papiery z firmy. Mówi, że przyjechał po ładunek ADR ale nie ma uprawnień, pojazd także niema dopuszczeń do ładunków ADR. A szef kazał czekać, bo właśnie podrabia jego zaświadczenie ADR od kolegi z firmy (miał wysłać mailem), wszystko po to, żeby zabrać trzeci z kolei ładunek na pakę, bo miejsce było! Myślałem, że padnę! Powiedziałem w skrócie co może jemu jako kierowcy grozić. Trochę się przejął-fakt. W końcu go nie załadowali, bo potrzebował oryginały a nie kopie z drukarki. Firma gdzieś z Poznania-plandeka. Właściciel ponoć ok 30 lat!!! Boże broń Nas przed takimi seFami !!!

REKLAMA

Posty (17)

~Seba
2016-05-28 12:21:54
Ja ostatnio dygałem z Czech na Holadnie z ADR bez uprawnień. Całe sczęscie obylo sie bez kontroli. Moze mi ktos sprostowac jakies moglyby byc konsekwencje przy ew. kontroli?
~marco
2016-05-28 14:30:52
Seba w niemczech rozstrzelanie w holandii szubienica.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.168.112.145

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels