~Były
| Kwiatek haha litości błagam zero jakiegoś system poza jednym tz waldkowym 6/2 sześć tygodni w pracy a dwa w busie i jeszcze na tych dwóch dniach urlop wpisany (samowolnie). W jednym się z tobą zgodzę jakiekolwiek godziny to sprawa dla archiwum x. Przegięcia regularne z uśmiechem na ustach i hasłem firma płaci a nagrodą jest przejadzczka nowym dafem. Ps pozdro dla mutanów. | | | |
~kwiatek
| No w sumie Waldek przesadzał z tym planowaniem systemu i urlopami. W koncu ktos pojdzie do sadu pracy | | | |
~kwiatek
| cicho być ta. idom podwyżki | | | |
~kwiatek
| firma przechodnia | | | |
~zorro
| szambo | | | |
~Kramer
| zorro, zdejmij maske bo szambo chyba zalalo ci oczy. W ktorej firmie sa urlopy w lato?! Nie ma najmniejszego problemu z terminowym powrotem do domu?! Terminowa platnosc?! Ja pracuje juz prawie 3 lata i nad zwolnieniem sie nie zastanawiam. | | | |
~Były
| Kramer hahaha haha szambo to tobie chyba zalało ale nie oczy tylko muzg. Nie nie mogę jakim trzeba być wiernym mutantem żeby takie bzdury pisać. Ale cóż ta firma to jest zbiur wszystkich wykrętów chyba z całej Polski więc czego można było się spodziewać | | | |
~Kierowca niewolnik
| No to jak to wrescie jest Polski dziad zły A tu na zachodzie też wyzysk? A miało być tak pięknię... były ładne podsumowanie juź w powiecie spaleni ba województwie to trzeba szukać za granicą roboty | | | |
~Byly
| Kierowca niewolnik. Na zachodzie bylo dobrze dopoki polscy pseudodoradcy nie zarzadzalu z polskich biur i zaczeli pierdziec za czyjes pieniadze w stolki. | | | |
~nareszcie dotrzymał słowa
| bedzie obiecane dwa lata temu | | | |
~były
| wizytowka firmy; ciagła walka kierowcy o tacho. dyspo nie istnieje | | | |
~Hmmm
| Obecnie 62e eu polska 43e systemy 3/1 2/2 dojazd busem do Rsd albo ciężarówka z Waw. Podstawą 3tys brutto. Dodatki za nocki 20% soboty 50% niedziele i święta 100% plus do tego nadgodziny. Kasa na czas płacisz za parkingi swoja karta po zjeździe oddają. Ja nie narzekam, chociaż to przestawianie z dnia na nocki jest irytujące. | | | |
~Kiero
| Czy warto i czy sie oplaca zatrudnić w tej firmie? Nie ma problemow z płatnościami? Jest system do wyboru? | | | |
~Hmmm
| 3/1 2/2 takie są systemy, kasa zawsze na czas w całości na konto zawsze do 10 każdego miesiąca, rozliczenie przychodzi poczta parę dni później ja pracuje już 3 lata i nie narzekam | | | |
~Hmmmm
| Hmmm twoje teksty są podejrzane. Nie brzmią jak tekst pisany przez kierowcę. Raczej jest to propaganda z Waw. Od czasu gdy dwoch pajacow miesza pracą w Waw to praca tu kompletnie nie ma składu. Hmmm dobrze ze nie narzekasz, jednostka nie ma znaczenia. przemiał stu kierowców w ciągu pieciu lat mówi za siebie. Tez nie narzekali, odeszli. Tu są problemy w kazdym temacie, a Ty piszesz ze ok. No napisz ze bajecznie. | | | |
~rrrrrrrr
| no i zagonił ojca | | | |
~Xxxxxxxxx
| Zwolnili pijana | | | |
~prawda
| to łajza była | | | |
~Sztywny
| Naucz się pisać xxxxxx X.. ! Ale nie ma się czego spodziewać po uposledzonych chlopkach z Podkarpacia. A co do "prawda" to prawie same łajzy to tam zostały | | | |
~Kramer
| Sztywny, tys zrobil ten rekord na bramce wyjazdowej? | | | |
~Sztywny
| Nie Kramer nie ja ale żeby mierzyli poziom upośledzeniem intelektualnego tych co tam pracują to nie raz został by pobity rekord Guinnessa. Podejrzewam że również ty byś się załapał na wpis do Wielkiej księgi. | | | |
~szofer_na_rowerze
| Jak tam w jdr, czy przyjmują? Ile szekli średnio miesięcznie płacą? | | | |
~klaudiusz
| Przestroga dla wszystkich kierowców jeżdżących busami do pracy
s://meetingpo int-brandenburg. de/neuigkeiten/artik el/177331-schwerer-u nfall-auf-der-a2-mit -drei-verletzten | | | |
~klaudiusz
| s://meetingpoint-bra ndenburg. de/neuigkeiten/artik el/177331-schwerer-u nfall-auf-der-a2-mit -drei-verletzten | | | |
~Kacper
| Siemano mam pytanie do tych którzy poodchodzili z tej firmy, czy znaleźliście równie dobrze płatną? A przynajmniej na tym samym poziomie co tu? jakieś namiary? Pozdro | | | |
~nowy
| Nie wiem czy dobrze zrobiłem zwalniając się z poprzedniej firmy to co tu się wyrabia to jakiś kosmos. O szczotkę do zamiatania się prują zamiast planing prowadzić jak się należy. Waldek może za długo tu pracujesz czas na zmiany | | | |
~Sĺomiarz
| Z ostniej chwili
Waldek dostać bana na pracę w JDR, Judasz przejąć schedę po świniarzu z Gostynina za 30 srebrników | | | |
~Kramer
| Nie słuchajcie tych bredni!!! Robię tu jusz 8 lat... Firma jest stabilna, wypłaty terminowo!! Ludzie w biurze som pomocni. Idzie wszystko dogadac jak sie nie naodstawialo numerow co po niektorzy!! | | | |
~Dziad
| Może przez te 8 lat pasowałoby wziąć jakąś książkę i ortografii się nauczyć | | | |
~JanMiodek
| Czym są "muzg", "zbiur" i "som"? To po niderlandzku? | | | |