Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Średni czas trzeźwienia na etykiecie alkoholu?

ID: 225897


Minimum 3 godziny po 0, 5 l piwa, 10 godzin dla 750 ml wina i aż 20 godzin dla 0, 5 l wódki – nasz czytelnik proponuje, by takie informacje podawać na etykietach trunków. Producenci wolą stary komunikat, że nie należy pić i prowadzić

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (12)

ŻĄDŁO
Oczywiście zgodnie z ostatnio lansowaną modą, należy podać osobne wartości dla Pań, Panów, gender i młodzieży gimnazjalnej :-)

-7

g-a
Powiem wprost - bardzo głupi pomysł. Każdy organizm reaguje inaczej. Chodzi nie tylko o wagę ciała, ale jeszcze sto innych indywidualnych cech organizmu. Napiszą że po takim a takim czasie mogę jechać, a okaże się, że jest się na bańce? I co? Pozwę tego co te bzdety napisał?

-1

~przewoźnik
20 godz. pon połówce wódki... chyba dla dzieciaka. W niedzielę około 17 do 19 wypiłem połówke i piwo. Rano 8:30 akcja trzeźwy poranek. Wynik 00.
g-a
Masz się czym chwalić, nie ma co.

-2

Dawid87
piłem, nie jadę prosta zasada.

2

~mysia pysia
Że nie należy pić i prowadzić>no nie da sie!!! albo jedno albo drugie, wg. mnie powinni napisać ze nie należy spożywać alkoholu, a potem prowadzić pojazd. Bo pic można i prowadzić też kto mi zabroni?Co za redaktorzy na tym et... uf.

1

~wujek dobra rada
Powinno być jeszcze dopisane ile czasu po jakiej diecie - np jak zjadłeś kaczkę w miodzie to piwko 2h a jak schabowego z grzybkami i cebulką to 2, 29h.

3

~puchatek61
Możesz prowadzić samochód - zależy to od ilości tego wypitego alkoholu i posiadanego oleju w głowie.
Może takie etykietki?

4

~cygan666
piwo 0, 3 ok 5% do obiadu na pauzie 45 przy wadze ok 90kg i jazda, ale podstawa to alkomat, w razie co 15 minut dłużej spauzujesz, piwo 0, 5 po ok godzinie czysty, flaszka 0, 5 pita w godz. 16-20, to ok. 10 rano czysty, nie obchodzi mnie krytyka że pije, ruszam jak mam 0, 0 i mam to w d...
~kierowca
Tylko pytanie, po co pić piwo 0. 3 i jechać? Ni w głowie, ni w doopie, lać się tylko chce.
Rozumiem piwo czy 2 na fajrant, ale w ciągu dnia?

1

~Sesek
Butelki powinne być oklejone tak jak papierosy łącznie z samobójstwami.
~Męczennik transportu
Wyłączają myślenie społeczeństwu.
Oglądać więcej TVN i TVP

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels