Josephs.Scot

Top-Trans z Warszawy ul. Modlińska
ID: 235791

Mam pytanie co myślicie na temat firmy Top-trans? Podobno szukają kierowców... Opłaca się tam pracować? Jak jest z płatnościami i traktowaniem kierowców?

~Zainteresowany
*.centertel.pl

Posty (5)

~Zainteresowany
2018-08-30 11:43:03
jak w temacie...
~pozdrowieniadlajusty ny
2018-11-19 00:22:03
praca czyni wolnym...
~Michał Koryś
2019-12-02 15:57:16
Dziady dziady jeszcze raz dziady. Spedycja?! jaka spedycja biorą zlecenie na inną firmę (w tym przypadku firma ELEVEN) w przeciągu pół godziny dzwonią do załadowcy lub rozładowcy z ofertą ze podstawią auto bezpośrednio, a jak załadowca lub rozładowca się nie zgodzi to automatycznie stornują zlecenie i palą głupa że nic się nie stało i to nie oni

ps. jak by ktoś z zainteresowanych chciał więcej info to zaprzaszam Biuro. Korys@wp. pl
~Zawiedziony tą firmą
2021-10-18 21:40:40
Byłem u nich 18. 10, podczas rozmowy wszystko ok, ale przy podpisywaniu umowy wszystko na papierze zmienione, nie warto iść do nich, ale jeżeli traficie to czytajcie całą umowę, próbują złapać frajerów, obiecują złote góry, potem tłumaczą że wszystko co w umowie to na wszelki wypadek a kierowca ma na gębę wierzyć że to nie będzie stosowane a jak ją sobie poczytasz szczegółowo to wychodzi że jeszcze im będziesz dopłacał. Takich numerów jak w tej firmie jeszcze nie spotkałem, mimo że w tej branży jestem ponad 30 lat.
~Wronek
2022-01-19 16:36:28
No teraz to już pozamiatane. Kolejne dziady przechodzą do historii, zajmują zaszczytne miejsce w loży szubrawców i gnid transportowych. Czy komuś jest żal?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.180.255

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels