REKLAMA

LEADER Damian Łakomski (Opolskie) proszę o opinie !!
ID: 239014

Jw.

REKLAMA

Posty (10)

DonSimon1984
2019-01-01 18:26:57
jak w temacie...
DonSimon1984
2019-01-01 18:27:54
Ktoś pracuje, rzetelny?
~Były spedytor
2019-10-30 19:13:41
Odradzam. Nigdy nie dostaniesz umówionej wypłaty zawsze coś potrąci, na busach jeżdżą po 15h przeladowani, jak spedytor nie znajdzie ładunku to otrzymasz połowę stawki, nie zdziw się jak Cię wymienia z innym kierowca w nocy, na parkingu gdzieś a DE a jak podpadles szefowi to zostawia cię tam całkiem samego i masz survival
~Ronin10
2021-07-16 23:59:31
Dzień dobry, odgrzewam kotleta może ktoś pracował lub pracuje w firmie Leader i napisze rzetelną opinię. Dziękuję i pozdrawiam.
~But
2021-08-15 07:17:37
Ja pracowałem i odradzam Ci... dno i wodorosty... to tak w skrócie... nie dostajesz umówionej stawki... wszystko jest wyłącznie Twoja winą... zero kontaktu z kimkolwiek z firmy w razie awarii auta... maskara po prostu...
~Adrian
2021-09-24 22:02:29
Pracowałem w tej firmie od października 2013 do stycznia 2014, czyli jak widać niezbyt długo i dzięki Bogu. Na początku byłem bardzo szczęśliwy ponieważ wróciłem z UK, żeby częściej być w domu. Co do samej pracy to często jazda na łeb na szyję. Nie liczy się jak ważne, żebyś dojechał. Często na karcie, którą miałem płacić za tankowanie brakowało kasy. Gdybym nie miał własnych pieniędzy to nie miałbym paliwa na webasto. Nie powiem bo oddawał mi kasę, którą ja zakładałem za to, ale to było trochę irytujące, że nie dość, że praca stresująca i ciężka to jeszcze ja mam się martwić i zastanawiać nad kasą na karcie. Dodatkowo auto często przeładowane co powodowało dodatkowy stres w razie kontroli. Raz miałem sytuację, że kazał mi jechać przeladowanym autem do CH. Odradzałem i ostrzegałem o mandatach, ale bez skutku. Moje słowa się sprawdziły.
Oczywiście wyszło, że to moja wina i tekst, że moje pieniądze na święta są właśnie u celnika na granicy. Co do kasy. Pieniądze płacił na czas i tego zarzucić mu nie mogłem i to był jedyny, plus, tej pracy. Natomiast co do jakiś ewentualnych potrąceń to potrącił mi raz z wypłaty ZA EURO palety. A skoro za nie zapłaciłem z WŁASNEJ KIESZENI to znaczy, że były MOJE. Na koniec naszej współpracy wiedząc, że mnie zwolni sprzedałem de facto SWOJE PALETY i chociaż tym dałem mu po NOSIE. Jeżeli nie chcesz mieć normalnego życia, nie masz ambicji, chcesz być, SZMATĄ do podłogi, , chcesz tak jak ja stracić mnóstwo włosów z głowy, nabawić się wrzodów i mieć przez kilka miesięcy problemy ze snem to jest to idealna praca dla Ciebie. Czy żałuję, że tam pracowałem? Tutaj zaskoczę. Nie żałuję. Praca u tego człowieka była dla mnie nauczką, żeby nie babrać się w jazdę na busach w międzynarodowym transporcie. Wam odradzam z pełną odpowiedzialnością pracę u tego człowieka.
~Peter
2021-12-03 10:33:00
Ja pracowałem kilka m-cy. I naprawdę odradzam prace w tej firmie. Umowę podpisujesz na 3 tyś. I z tej kwoty masz opłacony ZUS. Za dzień pracy płacą 300 zł ale jak wrócisz do PL i podpadniesz to zamiast 7 tyś za 4 tygodnie jazdy dostaniesz to co na umowie czyli 2. 2 tys na rękę.
~Pinkeln
2021-12-03 12:55:07
Podsuma powyzszych komentarzy:
*kerowc a jest tylko trybikiem w maszynie (busie)
*wyplata na czas, jesli godzisz sie przeginac czas
*jesli nie godzisz sie przeginac czasu, ostatnia wyplata zostaje obcieta do najnizszej krajowej
*w razie kontroli przeladowanego auta panuje zastraszenie w postaci przelania na kerowce poczucia winy, ze dal sie zlapac
*jak spedytor nie znajdzie ladunku to otrzymasz polowe stawki

O powyzsze punkty trzeba pytac przy zatrudnieniu, jesli chcesz miec czysta sytuacje i nie miec niespodzianek.
~Ekspert
2021-12-03 14:07:12
Odradzam pracę dla tej firmy. Gonitwa. Zawsze prędko albo ekspres nie ma czasu zjeść. A pauzy to najlepiej by chcieli w czasie rozladunkuzeby kierowca robił. A i tak odcinają wypłatę za byle co. Odradzam
~Sasa
2021-12-09 16:20:58
W gorszej firmy to ja nie pracował każą naginać czas roboty i tak w codzien a jak Ciebie nie pasuje takie coś to woń. i jak Ty jeździsz 8 tygodnia i masz obiecane 13 tysiacow to dostaniesz 4. 5.. H... J z taka firma. oszusci. Nie dla leader.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.84.132.40

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels