REKLAMA

Odcinkowe pomiary prędkości skuteczne w walce z piratami drogowymi
ID: 245963

Mniej wypadków, mniej ofiar śmiertelnych i mniej rannych – odcinkowe pomiary prędkości realnie wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Spada nie tylko liczba zdarzeń drogowych, ale zmieniają się też zachowania kierowców – zdecydowana większość zdejmuje nogę z gazu.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~Artur S.
2019-09-22 12:30:44
Czas by już skończyć z tą prędkością. Ży. gać się od tego chce. I te bohaterskie wyczyny naszej dzielnej policji. A może należałoby skupić się na idiotach, chamach i osobnikach, którzy najnormalniej w świecie nie nadają się do jazdy samochodem. W tych trzech przypadkach upatruję większe zagrożenie. Ale chyba najprościej jest ustawić się w przysłowiowych krzakach i czekać aż pieniądze same przyjadą.
~Smak Gumy
2019-09-22 17:37:55
Muszą być terenowe punkty gumowania i robienia lewatywy gumową gruszką. Szoferacka hołota musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.232.62.209

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels