REKLAMA

Problematyczny i kosztowny błąd 035
ID: 247667

Z takim problemem mogą spotkać się użytkownicy inteligentnych tachografów jednego z trzech producentów. Czy sprawa jest poważna? Zdecydowanie tak. Błąd 035 może kosztować przewoźnika starty finansowe i opóźnienia w przewozie towaru.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

~Marvick
2019-12-07 12:25:08
*ety jesteś po*y gryzipiôrku
~Kierowca
2019-12-07 12:38:19
Tylko kary, mandaty, sankcje, o ostrzenia i Bóg wie co jeszcze. Chcą wiedzieć gdzie kierownicy jeżdżą, co woza i gdzie sraja. Co to kogo obchodzi gdzie jedze? Co wożę i do jakich krajów? A tym bardziej gdzie *? Moje życie, moja sprawa. Niech lepiej się zajmą jak młodych ludzi do tego zawodu skłonić, bo za parę lat ne będą mieli kogo kontrolować i karać. Banda durni bez szkoły. Nie dziwi mnie fakt że nad tymi projektami, ustawami i przepisami pracuje grono specjalistów, bo jeden człowiek by takich głupot nie wymyślił.
~PAKIET MOBILNOŚCI
2019-12-08 00:10:50
Polscy gumofilce calujcie mnie namietnie w zadek, ze tak dlugo przymykałem oko na wasza patologie. Zaspiewam wam pieknie-to juz jest koniec, nie ma juz nic... Naadchodze!!!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.228.10.17

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels