REKLAMA

Inspekcja Transportu Drogowego a Policja – kto i za co może nas ukarać?
ID: 251824

Według najnowszych danych, ruch międzynarodowy powoli wraca do poziomu sprzed epidemii. W związku z tym, możemy spodziewać się wzmożonych kontroli drogówki i ITD. Kierowcy mogą natomiast zauważyć większą ilość korków i inne utrudnienia, które powszechnie występowały na drogach przed lockdownem.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~nie dzisiaj
2020-05-31 12:41:33
W ostateczności cmentarz, albo kryminał- to tak jak w mafii
~henryk
2020-06-01 04:48:50
Ukarać??? Człowieka w robocie ukarać??? Jestem w szoku. Lukam z Marianem już 6 tydzień w podwójnej, faktem jest że się nie myliśmy już 2 tygodnie. No bo niby gdzie na parkingach tylko zimną wodą w firmach traktowani jak pasożyty. Wycieramy się chusteczkami i cieszymy się z 6 koła na wypłatę. no bo to jest kasa. Do tego ostatnio we Włoszech wyrzucaliśmy po tygodniu butelki z moczem to rozpętała się awantura. Kulamy ten transport poświęcamy swoje życie dla pracy która jest naszą pasją. A tu czytam że ktoś chce nas karać??? Każdy chce z tej 6 z przodu coś urwać dla siebie.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.232.188.89

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels