REKLAMA

Niemieckie kontrole kabotażu z polskimi akcentami
ID: 252823

Podczas trzydniowych kontroli pojazdów używanych do transportu kłód i okrąglaków, prowadzonych przez funkcjonariuszy BAG i policji drogowej w Lipsku, które odbyły się wokół miasta Torgau, skontrolowano 51 zestawów (11 niemieckich i 40 zagranicznych).

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

PavelSPM
2020-07-15 02:21:07
Kiedyś dużo na co zamykało się oczy. Czasy zmieniają się. Po ostatnich kontrolach widać że dużo za co zaczęli brać się. Mają już dość lojalności (dozwolonej praktyki) do krajów nowej Europy. Widać do czego to doprowadziło. ; -)
~Ordynator w trasie!
2020-07-15 02:38:35
Szoszo do spania.
Odlej się tylko wcześniej.
PavelSPM
2020-07-15 03:21:30
~Ordynator w trasie! (~Ordynator już w kraju!, Ordynator pod Paris, ~Jego Kierowniczość Pan O!, ~Ordynator w trasie!!!, ~Ordynator zostań w domu!, ~Ordynator ku-ku i t. d. )
2020-07-15 02:38:35
"Szoszo... "

Od tego że mnie wielokrotnie nazwiesz szoszonem, ja (etniczny Polak - po narodowości, Białorus - po obywatelstwu) nim ani jak nie stanę. Informacja kim i skąd jestem jest w moim profilu (udostępniona dla wszystkich).

Jako informacja dla edukacji niektórych wyjątkowo "utalentowanych".
Ludzi mieszkających na wschodzie poza Polską (a mianowicie obywateli Białorusi) nazywać SZOSZO lub SZOSZONAMI to, co najmniej, jest głupstwem. Oni nie SZO-kają, bo przeważnie powszednio posługują się językiem rosyjskim i rzadko białoruskim, w których nie ma takiego ("SZO... ? ", czyli po polsku "CO... ? ") brzmienia (wiem bo JESTEM OBYWATELEM BIAŁORUSI POLSKIEJ NARODOWOŚCI i od urodzenia mieszkam w Białorusi). Tak że nadaremne te twoje, wielotwarzowy śmieć forumowy ta jeszcze i idiota (przpreaszam ale inaczej cię nie nazwiesz bo nawet głupek po paru wyjaśnień choć trochę mądrzeje) stałe wypociny z tym wyzywaniem, tylko ośmieszasz sam siebie i hańbisz cały naród swojej narodowości. ; -)
~Czarek
2020-07-15 10:19:51
I zrozum tu czlowieku tych psiewoznikow. Z jednej strony placza nad wprowadzonym pakietem mobilnosci jak to ich unia skrzywdzila a z drugiej strony robia wszystko zeby upewnic unie o tym ze dobrze zrobila wprowadzajajac pakiet mobilnosci. Dalej nie umia (nie chca) sie dostosowac do istniejacego prawa. Miejcie choc tyle godnosci jesli juz nie przestrzegacie prawa zeby nie skamlec jak wam teraz bedzie ciezko. I dobrze ze was niemieckia policjia strzyze jak barany, Tak powinno byc.

2

~Gucio
2020-07-15 10:32:09
~Czarek
2020-07-15 10:19:51 Kolego 100% racji.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.219.167.194

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels