Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Konieczny certyfikat czyli zasada 3G. Co oznacza dla kierowców ciężarówek?
ID: 262921

Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać na terenie Niemiec od jutra- 24 listopada.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (238)

~Gucio
Ciekawostką jest że druki-karty medyczne dotyczące tego wirusa mają datę 2018r a przecież wirus w Polsce zaczął się od marca 2020r. To taki wirus...

1

~Ikarus
"~antyszczepionkowie c
Kiedy tępe młoty to w końcu zrozumiecie, że zostaliście nabici w butelkę, zrobieni w hcuha?"

Celem jest digitalizacja obywatela. Wykorzystuje się strach przed śmiercią dużej części spokeczebstwa. Do tego 20% "pracujących" tzn. tworzących PKB to element systemu który wykonuje bez namysłu instrukcje (inaczej nie może). Proste i skuteczne.

1

~Ikarus
Przez nasz kraj przetoczyła się lewicowa sanitarna rewolucja, za którą przyjdzie baardzoo długa zima niemalże absolutnej kontroli obywatela od okresu przed narodzeniem do śmierci.

Big data kocha to.
~Ikarus
Jestem ciekaw kiedy społeczeństwo osiągnie poziom organizacji naszego organizmu gdzie są tysiące wyspecjalizowanych grup komórek i np. za taki rozród nie odpowiadają wszystkie jak u prostych organizmów) tylko drobna wyspecjalizowana część.
~Kolega Pozdrawiam
Ale wam matołki plaskoziemne piorą te lepetyny w tych internetach. Nowy gatunek wiary i egzystencji. Chory trend!!!
~Kolega Pozdrawiam
Chcesz być na topie, nie szczep się. Chcesz być uważany za myślącego samodzielnie, nie wierz w covid. Chcesz być trendi, bój się 5G. Popculturowe zjawisko socjologiczne się to robi. Szkoda tylko, ze nie ma nic wspólnego z logika, nauka i zdrowym rozsądkiem. Od takie modne popierdywanie baranów.
~Rico
Nie ma wątpliwości, że wirus powstał tylko po to żeby można było podać szczepionki, a dokładniej chodzilo o kontrolę i całkowitą inwigilację każdego człowieka. Wirus tak zmodyfikowany, że przy okazji miał zrobić trochę czystki wśród społeczeństwa atakując głównie tych którzy są "bezproduktywni".
Gdyby ludzkość dobrowolnie przyjęła ogólnie zwany kod QR to nie byłoby szczepionki, ani wirusa.
Już wkrótce zlikwidują gotówkę i wtedy nieposłusznego obywatela będzie można "wyłączyć" za pomocą blokady jego QR na wszystkie usługi jakich człowiek potrzebuje do przeżycia.
Społeczeństwo będzie grzeczne i będzie się uśmiechać nawet płacząc.
Ten kto będzie przy władzy, pozostanie przy niej na zawsze, bo nikt nie zaryzykuje przeciwstawić się władzy która może go "wyłączyć".
Brzmi jak scenariusz filmu SF, ale tak będzie.
W niektórych reżimach to działa już dawno, ale zamiast cackania się z jakimś QR jest kula w łeb. Tam społeczeństwo jest posłuszne, nikt nie robi protestów, strajków i dywersji.
System który chcą nam wprowadzic działa np. w Korei północnej, tam jest on trochę bardziej brutalny i polega jeszcze na konfidentach i szpiegach. Nam wprowadzą taki fajny nowoczesny z bajerami i ze śmiercią głodową gdzieś w podziemiach zamiast strzelania w potylicę. Urzędnik nie będzie musiał jechać w teren żeby zebrać informacje o pacjencie którego trzeba "wymazać", pacjent sam będzie meldował się w systemie korzystając z jakiejkolwiek usługi. Mam nadzieję, że w ramach prezentu dla społeczeństwa raz w roku będą wyłączać jakiegoś oszołoma który chce np. zakazać jazdy konnej i wędkarstwa.
Puchacz1
Otrzymana wiadomość z ostatniej chwili:
"Ci co mają covid w d.. ie, materiał do testów będą mieli pobierany z odbytu".
~Kolega Pozdrawiam
Właśnie mi donieśli, ze ruchy plaskoziemcow wypierają się ruchów antyszxzepionkowych i nie chcą z nimi mieć nic wspólnego. To wy się kuźwa w końcu zastanówcie o co wam właściwie chodzi. Popaprańcy!!!
~Ikarus
"~Kolega Pozdrawiam
Chcesz być na topie, nie szczep się. Chcesz być uważany za myślącego samodzielnie, nie wierz w covid. Chcesz być trendi, bój się 5G. Popculturowe zjawisko socjologiczne się to robi. Szkoda tylko, ze nie ma nic wspólnego z logika, nauka i zdrowym rozsądkiem. Od takie modne popierdywanie baranów. "

Już co nienawiść resztkowe zwoje nerwowe wypaliła?

Ty siejesz nienawiść to twoja agresja tworzy agresję.
Trendy w roku pańskim 2021 i kolejnych są szczepienia umożliwiające "lepszejsze" życie od tego marnego jakie prowadzą ci zli ludzie mający moralność, zasady, wierzę i odwagę żeby żyć po swojemu wbrew utopijnenu trendowi.

Plaskzuemcy to zostali nabici w bańkę podczas pierwszego szczepienia, kiedy rządy robiły i robią za menadżerów sprzedaży wciskając prostym, głupim ludziom kit czego to oni nie zyskają jak dostaną swój inwidualny kod QR. Pozdrawiaczu widzę że uaktywniasz w okresach kiedy jest lobbing na szczepienia. W dyskusjach nie przedstawiasz merytorycznych argumentów tylko atakujesz dyskutantów.

Jeśli nie podobają ci się ludzie ich poglądy to się od nich odetnij. Stwórz swoją bańkę, albo korzystaj z "darmowej" rządowo-korporacyjne j.
~Kolega Pozdrawiam
Puchacz- to już suchar ale nadal smieszny.
~Kolega Pozdrawiam
Nie lubię popkultury bo jest prymitywna. Wy czubki w celafonach taki modny trendi nurt reprezentujecie. Nara
~Ikarus
Ryski trol, antyszczepinkowiec, plaskoziemca itd to puste słowa używane żeby niszczyć wszelką dyskusje i dzielić. A ty je stosujesz, przypadek? Nie sądzę trolu.

Pamiętasz trolu jak się śmiałeś że szczepionka to wywar z ludzkich płodów?

Ile ci płacą za sianie dezinformacji? Bo darmo tego raczej nie robisz. Prawda?
~Kolega Pozdrawiam
aa... " Kilkanaście osób" pewnie już zauważyło, ze tym nurtem można płynąć i kapitały różne robić... Nie widać tego???!!!
Puchacz1
Mnie jednak ciekawi, co z wymogiem testów lub certyfikatem i jak Niemcy się w tej sprawie zachowują?
To główny temat tego wątku.
Ktoś ma informacje, proszę o zamieszczanie.
Może komuś się przyda.
~kiero
Na większości firm bez żadnych kontroli.
Dobrze wiedzą, że przerwanie łańcucha dostaw narobi wiele problemów dla nich.

1

Puchacz1
Sami robią zamieszanie.
Po co wprowadzać wymogi, których sami później nie przestrzegają.
Przypomina to wypełnianie deklaracji które wprowadzono na polskiej granicy w początkach pandemii.
Wielokilometrowe korki a później i tak sterty niepotrzebnych papierów poszły na makulaturę.
~Rico
Nie sprawdzają. Ewentualnie dostajesz do podpisania ankietę, że spełniasz jeden z wymogów 3G, nie musisz podawać który. Niemieckie dziady dają zaświadczenie, że robiłeś test na firmie i trzeba tylko datę wpisać w razie gdyby ktoś się upierał że chce zobaczyć, jeszcze nie słyszałem żeby ten kwit też gdzieś kazali okazać. Nie wiem jak duże magazyny, ale w małych papiery do szuflady i czekasz w aucie. Będzie pole do popisu dla magazynów które lubią wpisywać uszkodzone palety.
~Remik
2021-11-25 13:06:23
Sami robią zamieszanie.
Po co wprowadzać wymogi, których sami później nie przestrzegają.
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę!
Akurat we firmie w której pracuję musimy się testować codziennie i nie mogą być to testy tak jak wczoraj pisałem z marketu tylko z centrum testowego. Tak sobie ubzdurali że muszą mieć pisemne potwierdzenie.
2 testy robi pracodawca a 3 muszę sam.
~Remik
Acha te 25 tyś euro kary jest jak co na właściciela więc kierowcy mogą mieć wyjepane!
~Rico
Remik, to pewnie zarabiasz 5tys euro, że bierzesz na siebie koszt trzeciego testu.. U mnie dla niezaszczepionych stary daje trasy w takie miejsca gdzie nie potrzeba testów, ani szczepień. Mnie temat nie dotyczy, ale gdyby ktoś mi kazał za swoje robić test, to usłyszałby "krótkie spier... ".
Niedługo jeszcze tankować będziecie za swoje..
Puchacz1
~Remik
2021-11-25 14:06:35 Acha te 25 tyś euro kary jest jak co na właściciela więc kierowcy mogą mieć wyjepane!

No tak do końca to chyba nie.
Sam pisałeś o wypełnianiu ankiety.
Co w takim razie jak poświadczysz własnym podpisem w tej ankiecie nieprawdę?
~Remik
Kara tak jak pisałem jest tylko dla pracodawcy że nie dopilnował zasady 3g o pracowniku nic nie piszą.
Chyba że tak jak piszesz mogą jedynie dać coś za poświadczenie nieprawdy w co wątpię
~Remik
Wie werden die 3G-Kontrolle der Arbeitgeber durch die Behörden überwacht?Die Überwachung der 3G-Kontrollen ist nicht bundeseinheitlich geregelt. Zuständig seien die Ordnungsämter oder Polizeibehörden der Länder, teilte das BMAS mit. "Wir gehen von Schwerpunktkontrolle n aus", so die Sprecherin. Das könne jedoch selbst von Kommune zu Kommune unterschiedlich sein. Eins steht aber fest: Bei Verstößen gegen die Kontroll- und Mitführungspflichten von 3G-Nachweisen droht den Unternehmen ein Bußgeld von bis 25. 000 Euro.
~Remik
s://www. bmas. de/DE/Corona/Fragen- und-Antworten/Fragen -und-Antworten-ASVO/ faq-corona-asvo. html
~Remik
~Rico
2021-11-25 14:23:39
Remik, to pewnie zarabiasz 5tys euro, że bierzesz na siebie koszt trzeciego testu.. U mnie dla niezaszczepionych stary daje trasy w takie miejsca gdzie nie potrzeba testów, ani szczepień. Mnie temat nie dotyczy, ale gdyby ktoś mi kazał za swoje robić test, to usłyszałby "krótkie spier... ".
Niedługo jeszcze tankować będziecie za swoje..
Źle nie zarabiam ale za testy nie muszę płacić są darmowe jedyne utrudnienie to podjechać do centrum testowego 2km i za pół godz mam wynik na email
~z.
Większość ludzi ma słaba odpor*ość na wszelakie typy wirusów. Poprzez zle odżywianie to po pierwsze. Jak się człowiek odżywia gownemm market owym bez zdrowych warzyw i owoców fast fodadami przy tym jest przepracowany dodatkowo pali, codzienny stres to jaka można mieć odpor*ość i system immunologiczny.
W niektórych firmach /zakładach niemieckich zadają wprost testu bądź certyfikatu. Bardziej jest to ukierunkowane na pokaz. Wygląda to tak jakby maseczkę nosić cały tydzień jedna i ta sama na twarzy - ) Tyle z tych obostrzeń wynika moim zdaniem. Ale tasiemki i kartki obklejone gdzie tylko się da-)
Tylko niebieska daje gwarancję, czarna szajse -)
Akurat szczepiłem się. Każdy powinien mieć wybór świadomy.
Taki efekt będzie jak z tymi kartkami które się wypełniało do niedawna. Ładowały w koszu lub leżały na stercie papierów aż się ktoś nie potknal onie, długopisu dotykało setki kierowców roznosząc zarazki. Dane który były rzekomo komuś potrzebne niczemu tak naprawdę nie służyło
Ale z drugiej strony można na testach parę euro wyrwać w tym pseudoobostrzeniu. Wyższemu interesowi gdzie zdrowie i życie ludzkie jest nadrzędne na pewno nie o to chodzi...
Zresztą świat i ludzie, europa, zachowania ludzkie zmieniaja się nie do poznania, z tym że negatywnie ten proces będzie się pogłębiał niestety przez następne lata.
~pablo
Niemcu już poluzowały, chyba gaciami trząść zaczęli, puste półki w oczach im stanęły
s://4trucks . pl/aktualnosci/16122 /3g-nie-dla-kierowco w-ciezarowek-jest-no wa-interpretacja-prz episow

1

~antyszczepionkowiec
Było to do przewidzenia. Tylko ordynator naczelny głupek daje się kłuć i myśli, że mu będzie dalej stał. Stanie ci ordynator, ale język kolkiem w gebie. Ja tam źle nikomu nie życzę, ale jeszcze będzie płakać, że daliście się zakeczupowac. Pozdrawiam myślących wolnych ludzi.
~ITD
Szkolenia na Certyfikat Kompetencji Zawodowej Przewoźnika Grupy, indywidualnie - możliwy dojazd do klienta 660-519-450.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.233.221.90

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels