ID: 289578
Jaka karta paliwowa?
ID: 289578
ID: 289578
Siema, jakie karty paliwowe polecacie do jazdy po Europie? Jakieś z opłatami bez niespodzianek?
Siema, jakie karty paliwowe polecacie do jazdy po Europie? Jakieś z opłatami bez niespodzianek?
Posty (3)
|
bartlomiej867
| jak w temacie... | |||
|
adapiasecka
| W kontekście przewidywalności kosztów warto patrzeć szerzej niż tylko cena na dystrybutorze. Mając kartę AS 24, masz stały rabat w stosunku do ceny hurtowej wiec masz większą stabilność opłat. Szczegóły można sobie zobaczyć na s://www. as24. com/pl. | -1 | ||
|
ono
| Eurowag-a ale... trzeba ciul*** pilnować. Sprawdzać f-vat bo czasami, cytuję: "system błędnie nalicza"... |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



