Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wytyczne o podleganiu przez naczepy/przyczepy przepisom powrotu do bazy stanowi poważne nadużycie
ID: 267004

W ocenie TLP tego typu przepisy są niemożliwe do zastosowania w codziennej praktyce transportowej, ale mają jednocześnie niezwykle negatywny wpływ na klimat i środowisko w całej UE. Dlatego związek wystosował pismo do Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej ds. Mobilności i Transportu KE.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Donn Diego
2022-06-27 10:52:34
To będzie wyglądać tak: masz zaświadczenie, że naczepa była w kraju rejestracji? Nie? To mandat. A że takie coś jak zaświadczenie o tym, że naczepa była w kraju rejestracji, nie istnieje, to kogo to obchodzi. Ostatecznie parkingów tez nie ma, a masz na nich stać.
~qwerty
2022-06-27 11:20:10
To wszystko musi piertolnac, ta csła chora unia z oderwanymi od rzeczywistości politykami, co będzie następne może opony będą w jakimś tęczowym kolorze albo plandeki, może rejestrację będą się zaczynały od liter LGBT+TIR
~!!!iiii
2022-06-27 18:33:36
qwerty ale cały KLER nie może przyjąć wszystkich LGBT pod swoje skrzydła.
~Mamut
2022-06-27 21:36:30
Towarzysze łuni socjalistycznej ewropy to są jednak geniusze.
~Xxxxx
2022-06-27 22:29:40
Już nie raz pisałem i na mawialem. Zatrzymac cały ale to cały transport na dwa tygodnie. Nie protesty, nie blokady Po co to komu? Jak przez dwa tygodnie żadna ciężarówka nie wyjechała by z bazy to by po tygodniu już ryczeli. Dwa tygodnie, co to jest. Kierowca odpocznie. Firma nie padnie. A im się oczy by otwarły i to tak szybko że nawet nie mają pojęcia. Ale to tylko marzenia.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.208.126.232

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels