Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kierowca musi być zdrowy!

ID: 267217


Jak wynika z nowego raportu Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu (ETSC), obecne unijne sposoby oceny zdolności kierowców do prowadzenia pojazdu wymagają zasadniczych zmian.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (65)

~12345
Będzie spieprzaj zapchlony ku*dlu do budy, takim jak ty się mówi krótko spiertalaj dziadu, ewentualnie kopa ci można zasadzić i tyle, szmaty twojego pokroju się utylizuje
~12345
Taki dziad jak będzie nie może przeżyć że go wszyscy olali i został sam ze swoimi lompami, interes pada bo głupich już fiut nie może znaleźć by na niego tyrali, czasy jednak przyszły piękne, widać jak się dziady górują że nic nie mogą zrobić,
~będzie lepiej
Wyliczanko w normalnym świecie właśnie by cię okładali batem.
Robol nie ma prawa zwracać się tak jak ty. Nawet do innego robola a co dopiero do kogoś wyżej.
Mam nadzieje że normalność wróci i będzie można legalnie wybatożyć czymacza.

1

~12345
Będzie, chcesz baranie powiedzieć że w twoim zakutym łbie się znajduje twój świat, bo tu jest rzeczywistość, śmieci takie jak ty się poprostu wyrzuca do śmietnika, takie bydle choć by nawet miało trochę kasy to i tak będzie bydlakiem do śmierci, kto cię miernoto bierze poważnie, już dawno nic nie znaczysz, każdy cię olewa ciepłym moczem a ty mo*dę otwierasz i pijesz udając że to nektar
~będzie lepiej
W normalnym państwie w normalnych czasach za to ścieli by ci łeb prostaku.
Pilnuj łba i nie szastaj nim. Masz tylko jeden. Nie odrośnie.

1

~12345
Będzie jesteś spalony nikt do ciebie nie przyjdzie pracować, nawet jak byś stawkę dał 1000 zł dziennie, znają cię i omijają z daleka, jeszcze jakiś biedny Ukrainiec się da oszukać, bo Polak ma ma ciebie wyjepane całkowicie, ciebie nie ma jesteś nikim
~Piotrek
, będzie, Ale ty jesteś człowiek nieszczęśliwy! Nie masz swego szczęścia ciesz się moim pracuje piwkuje w sumie robię co chce i 9ts jest! Świat jest piękny!!!
~12345
Będzie robi obchód, zaraz zmiana zastąpi go drugi ciec, to do jutra nie będzie miał wifi
~Luj
Ale po obchodzone będą się dotykać siusiaki
~Luj
Susiakami miało być
~kierowawa
Ten "bedzie lepiej" studiował ideologie Kim Ir Sena. Od tego dostał pomieszania zmysłów.
~Luj
Zdrowy patol to fakt
~Geju
Sr. ać pod naczepę i robić tzw. granaty, czyli butelki wypełnione oddanym moczem i rzucać na drogę!!! Ja ostatnio tak się wkur... em że rzuciłem granatem w robotników w sztale na niemieckiego autobanie
~Luj
Baju baju będziesz w raju takie głupoty to opowiadaj w domu przy obiedzie
~z.
Hmm raporty.
Wystarczy popatrzyć jak się zachowują kierowcy na albo się uda albo się nie uda z prędkością i odległością
Nie ma badania
na stereometrrze, było bardzo ważne badanie. Świetnie poprawki zwłaszcza "powtarzająca sie papka pytań przy szkoleniu.
Lekarze którzy muszą badać zgodnie z wymaganiami, i terminami szkoły jazdy w gąszczu przepisów, bardzo młodzi kierowcy upoważnieni do wszystkich kategorii, w tym ci co zdali gdzieś za granicą za jedynym zamachem.
Cóz zanosi się na kolejne
poprawki, zamiany w sprawie zmiany itp.
Darson33
Najczęstszym powodem zaśnięcia za kierownicą jest patologia układu oddechowego tj. bezdech senny. Jego przyczyną jest najczęściej krzywa przegroda nosa (jak paragraf) i lub deformacja tchawicy, a najczęstszym objawem jest głośne chrapanie. Gdy kierowca czuje, że zasypia za kierownicą powinien powinien zacząć głęboko oddychać. W Norwegii robią testy bezdechu i jeśli jest pozytywny nie można pracować jako kierowca zawodowy. W Polsce kładzie się to lachę. Koszt prostowania przegrody w prywatnej klinice to 10 tyś. zł., a w ramach NFZ gratis ale czeka sie 5 lat.
~będzie lepiej
Badać nierobów na okrągło.
Właśnie przez możliwy stan zdrowia kierowcy zginęło 12 osób w Chorwacji
Przeczytajcie nieroby o stanie zdrowia.
Jeżeli zarabiacie jak prezesi, można od was wymagać wszystkiego.
A jak się wam nie sodowa WON! WYPIE... LAC ! H. U... E !!!

Od kierowców powinno wymagać się przeprowadzenia kolejnych badań, a mianowicie testu na obecność zespołu bezdechu sennego - wskazał profesor w wyemitowanej we wtorek rozmowie. Zaburzenia te powodowane są bezdechami w czasie snu, za które uważa się ustanie wentylacji płuc przez okres dłuższy niż 10 sekund lub spłycenie oddechu poniżej 50 proc. Wielu pacjentów z bezdechem ma tendencje do tego, by zapadać w tak zwany mikrosen, który może trwać od jednej do nawet 30 sekund. U osoby zmęczonej dochodzi wówczas do utraty świadomości przy jednoczesnym zachowaniu motoryki ciała.
~będzie lepiej
Nie ma chlania na pauzach. Nie ma picia w ogóle. Nie ma palenia wcale!
Czy patol kiero nierób co poza kabiną nawet na zbieranie śmieci nie załapie się to Pociął !?
Kierowca musi być wolny od nałogów.
Nie pije, nie pali...
Co się dziwicie nieroby!
Zarabiacie jak prezesi to wymagania są jak dla prezesa.
WON !Hu... E nieroby.
Albo spełniacie warunki, albo do więzienia oszuści, złodzieje paliwa!
~będzie lepiej
Już dzisiaj c+ep wyliczanka udowodnił, że gdyby żył w państwie prawa to byłby już po egzekucji.
Robol ć nie ma prawa dymić i nazywać wielkich świata nieprzychylnie !
~Luj
Będzie lepiej do budy na razie jest ok 9ts jest +z ropuchy 1ts + parkingi palety żyje jak król dziad po tyłku liże bo jak nie to idę gdzieś ! Na paliwie się obcięło ale 1tyś jest hehehe
~Patryk pogromca dziadow
Płać 20 tysięcy złoty jak prezesowi za 8h jazdy i będziesz mógł wymagać.
Aktualnie możesz tylko się popłakać haha
Darson33
Dla własnego zdrowia spi... dalajcie z tego dziadowskiego kraju, gdzie szacunek do drugiego człowieka, a do podwładnego w szczególności jest relacją bydlak - ofiara.
~ABC
Jedzcie jak najdalej i nie wracajcie.
Ukraina z chęcią was zastąpi.
Tylko potem nie jęczeć ze z polski was wywalają.
Darson33
Przykład jak bydlak załatwił kierowcę.
"Poszkodowany kierowca PKS otrzymał 50 tys. zł.
Taką kwotę odszkodowania za doznanie udaru w czasie pracy otrzymał były kierowca PKS. Całe zdarzenie rozegrało się w styczniu 2007 r. Teraz batalia mężczyzny o odszkodowanie zakończyła się. Warto dodać, że sprawa oparła się nawet o orzeczenie Sądu Najwyższego. Wyrok jest precedensowy w naszym kraju.
Cała sprawa rozegrała się cztery lata temu. W styczniu 2007 r. ówczesny kierowca PKS odbył rozmowę ze swoimi przełożonymi. Przełożony udzielił podobno kierowcy nagany i zapowiedział przeniesienie na inne stanowisko. Po wyjściu z gabinetu dyrektora doznał udaru. Pod wpływem wzburzenia zasłabł.
Kiedy Pan Andrzej doszedł do siebie, skierował przeciwko swojej firmie do elbląskiego sądu żądanie odszkodowania w wysokości 74 tys. zł. Sąd Rejonowy w Elblągu kwotę zadośćuczynienia ściął do 50 tys. zł. Elbląski PKS odwołał się od wyroku sądu, ale przegrał batalię w sądzie drugiej instancji.
- W wyniku niewłaściwego potraktowania przez przełożonych pracownik doznał silnego wzburzenia, w następstwie którego nastąpił udar i jest on w chwili obecnej inwalidą - wyjaśnia pełnomocnik pokrzywdzonego Mariusz Sawicki.
Po sądowej batalii Sąd Najwyższy uznał, że elbląski PKS musi wypłacić byłemu pracownikowi odszkodowanie: 50 tysięcy złotych. "
g-a
Pięknie. Szef nie będzie mógł nawet zwrócić uwagi robolowi bo ten weźmie się i wykituje.
~Tudre
Musi być ZDROWY, aby nie załamał się psychicznie kiedy szef mu powie, w tym miesiącu premii uznaniowej nie będzie bo przewrócił Pan podczas wyładunku w koflandzie paletę i klient mi wyperniczył straty na tysiąc euro. Potem można jechać all inclusive do Egiptu na dwa tygodnie.
~Ua górą!
Właśnie dla tego należy się pozbyć panów kierowców z pl jak najszybciej.
Trzymanie nieroba zawsze kończy się tak samo.
Tylko Ukraina. Zero Polaków.
~Hycel
Jepać dziadtransów. To najgorsze ścierwo oszukańcze.
~Hycel
Dziadtransy które myślą że ukraina będzie jeździć a oni dalej pozostaną dziadtransami do najgłupszy element społeczny.
~Hycel
Kierowca nie może mieć presji psychicznej narzucanej przez dziadtransa a to że za dużo spalił, a to że się spóźnił, a to że nie dojechał. Gumofilce tego nie rozumieją. To wpływa kożstniena zdrowie ciała i psychikę kierowcy.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.64.76

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels