Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Wsparcie na utworzenie bezpiecznych i chronionych parkingów
ID: 267854

Apetamcor, stowarzyszenie firm zajmujących się transportem drogowym towarów w Galicji, po negocjacjach z hiszpańskim Ministerstwem Infrastruktury i Mobilności, uzyskało środki na wsparcie budowy tych obiektów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

~Gestapo
2022-08-09 17:21:39
więzienia nowe niech wybudują a nie parkingi. Ja niemyśle np. rozjechać galicycyka Hiszpana *niedajboże, no ale w trasie wszystko zdarzyć się morze i leżeć tam w więzieniu jak w slamsach. a swoją drogą ciekawe czy za przestępsto popełnione za granicą to leżymy za granicą czy wracamy w kajdankach do cudownego kraju Polskiego
~kolejny miżcz
2022-08-09 17:31:50
a mnie ciekawi czy takie tepaki jak ty, to same oddychaja, czy musza miec jakies wsparcie..
ktos ci to podpowiada?
~Stary
2022-08-10 06:43:24
Przed wjazdem na parking, każdy pojazd powinien być sprawdzany pod kątem posiadania akcesoriów zlodziejskich takich jak pompki do paliwa, węże itp, bo kradną wszędzie i każda nacja, chociaż prym wiodą rzymianie.
~Tudre
2022-08-10 12:27:32
Stary i jeszcze ostrych przedmiotów, dlatego kto ma nóż z ostrą końcówką ma rekwirowany zestaw na parking strzeżony 10euro na dobę do czasu uiszczenia opłaty karnej 2tys euro.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.90.95

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels