Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Magazyn przyszłości
ID: 268013

Rohlig Suus Logistics uruchamia od sierpnia 2022 r. nowy magazyn w Bydgoszczy, zwiększając dwukrotnie swoją dotychczasową zdolność operacyjną w regionie.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Jarek
2022-08-18 08:43:30
No fajnie że kierownik będzie mógł naładować swego elektryka, ale zapomnieli pochwalić sie wielkością parkingu dla ciezarowek który jest mikroskopijny.
~Ejut
2022-08-18 11:03:12
Jarek,
ich to nie dotyczy aby mieć zaolejoną kostkę od bułgarskich ciągników (o przepraszam Cię Bułgarze drogi) czy zajszane krzaki ukaińskimi siurami.
Chodzi o to, aby to co na paletach, miało gdzie stać, a reszta nie dotyczy.
Taka pawda. A co nie?
szatan
2022-08-19 12:17:05
Bydgoszcz konsumuje resztki po zachemie i nic poza tym, dojazd na te tereny też mógłby być lepszy od strony miasta. Ale takie czasy że nawet z przeładunków towarów wyprodukowanych gdzie indziej trzeba się cieszyć.
Krzysztof85
2022-08-30 09:20:43
Hej, jeśli chodzi o wyposażenie warsztatowe jak i magazynowe to na pewno polecam miejsce gdzie można kupić [url=s://regalit. pl/Szafy-metalowe. html]szafki metalowe[/url[ jak również różnego rodzaju [url=s://regalit. pl/Antresole. html]antresole metalowe[/url] Są nieocenione jeśli planujemy przestrzeń magazynową czy warsztatową a [url=s://regalit. pl/Szafy-ubraniowe-B HP. html]szafki bhp[/url] czy też [url=s://regalit. pl/Szafy-ubraniowe-B HP. html]szafki pracownicze są niezbędne w tego typu miejscach, nie można też nie wspomnieć o tym jak funkcjonalne są [url=s://regalit. pl/Regaly-na-opony-i -felgi. html]regały na opony[/url]
~Ejut
2022-08-30 10:36:14
Krzysztof85 na reklame to sie wybiera billboardy.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.18.161

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels