Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

PE przyjął umowy z Ukrainą i Mołdawią ułatwiające transport drogowy towarów

ID: 269646


Dwie nowe umowy są częścią reakcji UE na zakłócenia w sektorze transportu na Ukrainie i w Mołdawii, spowodowane inwazją Rosji na pierwszy z krajów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (10)

~Obława Augustowska
Pamiętajmy o auschwic Katyniu Wołyniu czystkach PRL nkwd PO 1945 do 1989
CHWAŁA ŻOŁNIERZOM NIE ZŁOMNYM ŚMIERĆ ZDRAJCOM POLSKI
~Stop ukrainizacji PL
5 pytanie referendalne powinno być czy wychodzimy z ue ta unia bokiem nam wychodzi tylko pozostać w NATO
~gram
Czyli Ukraina w unii bez unii. A my głupcy przez 30lat stosujemy się wszelkich nakazów, rozkazów i wytycznych bysmy mogli wogóle w tych pseudosojuszach się znaleźć. Wszyscy za to płacimy bo za wszelkie dodatkowe koszta płaci finalny odbiorca czyli podatnik.
A tu pyk. Da się? Da się. I konkurujemy jak na wolnym rynku z krajem który przez 30lat wiele w tym kierunku nie zrobił. Oczywiście wszystko w imię interesów zachodu.
~xxx
PO to zgraja szmalcowników, folksdojczów, komunistów i ich kapusiów. Komuniści i folksdojcze krzywdzili Żydów, dlatego zastanawiam się, skąd ta szczególna chemia między PO a Izraelem, bo przecież logiczne jest, że nie powinno jej być ! A może chodzi o ich wspólną nienawiść do Polaków? Pytam, bo mamy 1 września i kolejną rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.
~Vjhbbb
zelenski to 7yd, politykę USA kształtują 7ydy. To czego się po nich spodziewać? Gdyby Rosja najechała Polskę, to jestem pewny, że ukraińcy wjechali by do nas razem z nimi. Jak z niemcami w 1939 - 1945.
~Stop ukrainizacji PL
ukraina mieszkajaca w Polsce dostała by hasło od putina załenskiego wzięli by norze i cieli Polaków bandery
~Stop ukrainizacji PL
Nie dla ukraincow w Polsce
~Koniec pło
11. 01. 2024 Polacy zmiotą rząd tuska
Yebać tuska i wyborców jego
Warszawka to już ukraina ciapate
~Stop ukrainizacji PL
Zniszczyć pamięć o banderze na ukrainie jak oni zniszczyli Polaków na Wołyniu, russkie dziś za punktowali w Lwowie rozwalili muzeum bandery
~Yeti
Co ta tam kilkanaście godzin dla Ukraińców gdy Polacy stoją po ich stronie z pustymi tirami 288 godz - i na pewno w bardzo godnych warunkach. Te Nasze Tiry stoją celowo aby nie pracowały - w ich miejsce wchodzą Ukraińcy którzy nie ponoszą takich kosztów jakie narzuciła Nam unia czyli niemcy wprowadzając stawkę godz wg. poszczególnych tranzytowych krajów ale ukraińców już to nie obowiązuje więc stawki mają niziutkie. Gdy już wykończą polskie firmy to będą mogli dostosować się do prawa unijnego bo przejmą prawie cały rynek transportowy. Tak traktuje kraje członkowskie unia i nie jest to jedyna dziedzina - wystarczy popatrzeć na rolnictwo. TRZYMAJCIE SIĘ! z góry widok jest przepiękny !
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.121.7

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels