Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Sektor domaga się stworzenia sieci bezpiecznych parkingów dla ciężarówek
ID: 269990

Brak ich wystarczającej liczby (tylko 3% miejsc parkingowych w UE posiada certyfikat bezpieczeństwa) ogranicza atrakcyjność tego zawodu, uniemożliwiając sektorowi przyciąganie nowych kierowców.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Tylda
2022-12-03 02:14:48
Acha to brak płatnych parkingów ogranicza atrakcyjność zawodu... ciekawa logika.

Idąc tym tokiem myślenia. Pewnie niska cena jedzenia powoduje że gorzej ono smakuje, tanie lekarstwo nie działa tak dobrze jak drogie, a urzędnicy nakręcają innowacyjnośc...
~Kuc
2022-12-03 16:06:05
~Tylda
Pierwszy raz cię widzę i jestem pod wrażeniem.
~bary
2022-12-04 17:38:53
Jak stoisz na parkingu ze złodziejami to on nigdy nie bedzie bezzpieczny. Co najwyzej da nadzieje na kase z odszkodowania choc i to nie zawsze.
~Kuc
2022-12-04 18:14:24
Ktoś obok też ma cię za złodzieja.
~Kuc
2022-12-04 18:20:32
Sektor domaga się... "
Prawy sektor?
Sorry tak mi się skojarzyło.
Ukraina: Więźniowie torturowani i zabijani. Dowody nadużyć
~Jan z Minden
2022-12-04 18:37:17
Mam w planach, budowę strzeżonego parkingu na 200 zestawów i wyłącznie zestawów. Żadne auto osobowe nie ma możliwości wjazdu na teren, co całkowicie eliminuje jakąkolwiek kradzież, czy też niepokojenie kogokolwiek.
Zestaw podjeżdża do bramy, Kierowca wysiada, dostaje karnet, krytym tunelem idzie do hostelu. Jego auto na miejsce parkingowe odprowadza kompetentny tzw. boy. Nie ma możliwości żeby jakikolwiek Kierowca, bez kontroli i asekuracji spacerował po parkingu. Całość parkingu i kompleksu rekreacyjno/wypoczyn kowego, oczywiście monitorowana. Teren ogrodzony jak granicą Polska / Białoruś.
Rezerwacja miejsca odbywa się odpowiednio wcześniej zdalnie.
O tym że będzie to tzw. Full Wypas pisać nie trzeba, ale powiem że kompleks będzie wyposażony dosłownie we wszyskie znane rozwiązania powodujące absolutny komfort.
W związku z tym że Kierowcy nie będą mieli styczności ze służbowym sprzętem pozostawionym pod Naszą profesjonalną opieką, będą bez obaw mogli kręcić tzw. "45 h pauzę"..
Mógłbym długo na temat pisać i wymieniać detale.. Ale po co.? Lepiej je zaprezentować wprowadzając do projektu realizacji..
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.247.184

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels