Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wyprzedził ciężarówkę, zajechał drogę i gwałtownie zahamował...
ID: 271145

Naganne zachowanie kierowcy auta osobowego doprowadziło do kolizji. Kierowca osobówki stracił prawo jazdy, a jego dalszym losem zajmie się grójecki sąd.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

~Łukasz
2023-02-04 14:49:21
Irytują mnie niektóre zachowania innych kierowców. Jeżeli nie było tam zakazu wyprzedzania dla samochodów ciężarowych to kierowca tejże ciężarówki miał takie samo prawo jechać lewym pasem jak i gość z osobówki. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z faktu, że jesteśmy równorzędnymi uczestnikami ruchu. A jeżeli ktoś chce by mu zjeżdżano z drogi, bo Pan jedzie to niech sobie zrobi uprawnienia na samochody uprzywilejowane i poszuka pracy w tymże charakterze. Ale póki co należy zrozumieć, że zarówno jeden jak i drugi jest RÓWNORZĘDNYM uczestnikiem ruchu. Swoją drogą ciekawe jak ten Pan że Skody przeszedł badania psychologiczne... ?
tago1
2023-02-04 15:04:17
Ten kiero ze Skody, to pewnie właściciel restauracji z Gdańska w której byli podejmowani przez frał Dulkiewicz i innych prezydentów z POKO, celebryci z nadzwyczajnej kasty. Jego przepisy nie obowiązują on ma coś znacznie większego jak immunitet w Polsce. On ma parasol ochronny targowicy !!!
~TSJNO
2023-02-04 15:22:25
kilka dni temu podobna sytuacja na A4 BMWvSCANIA
~Duży p*ni* dla Agi
2023-02-04 20:20:41
Brawo kiero z dużego masz charakter do rowuz kur... wami takimi szerokosci
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.209.138

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels