Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Przedsiębiorcy liczą straty po zamknięciu przejść granicznych

ID: 271982


Do Rzecznika wpłynęły skargi osób z woj. podlaskiego, poszkodowanych decyzją organów państwa o zamknięciu przejść w Bobrownikach i Kuźnicy na granicy polsko-białoruskiej.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (10)

laki81
Rząd PIS chwali się że tak zadbał o Polskę wschodnią, kolejny raz pokazali jak dbają w sensie negatywnym, nie licząc się całkowicie z ludźmi i w tym przypadku odbierając Im możliwość zarobienia na chleb -utrzymania rodzin. Mam nadzieję że wreszcie wielu otworzy oczy i nie popchnie tej partii na kolejną kadencję, bo jeszcze trochę a wszyscy zostaniemy biedakami, a zachód zaciera ręce bo emigracja zarobkowa znów nabiera tempa.
g-a
Jest wojna i związane z nią embargo jakby ktoś zapomniał.

-1

laki81
Polska i Białoruś są w stanie wojny? Od kiedy? To że stosunki społeczno - gospodarcze są mniej poprawne, to nie znaczy że można w ciągu kilku godzin pozbawić ludzi możliwości pracy i prowadzenia działalności gospodarczej.

1

tago1
Laki, powiedź to samo satrapie Łukaszence i tym białorusinom z Polskimi korzeniami, których pozamykał na wiele lat w ciężkich łagrach. Tylko dlatego, że nie wypierali się swoich przodków i korzeni !!!
tago1
"Polskość to nienormalność" !!!
~35cm
Deb.. ile to nie nadza wojna dlaczego moja firma ma upaść? Bo pisiory uprawiają wojenkę kur.. wa zaraz firmy beda pozamykane bo co bo ukraina chce morawiecki kur.. wo sprzedaj ziemię pod Wrocławiem i daj nam kasę na przetrwanie
~Piotrek
Bardzo dobrze pozamykać wszystkie granice z ruskimi i Białorusią!!! Brawo PiS
~janosik
Zwolnić połowę celników
~Ivo
Dureń (tago1), podaj choć pare adresów tych niby to istniejących "ciężkich łagrów" satrapa Łukaszenki.

O pozasądowych więzieniach (podobnych Guantanamo) na terenie Polski caly świat wie a o "ciężkich łagrów" satrapa Łukaszenki tylko "wyjątkowe znawcy". :-)
~Scania
Wićba, Żodzino to białoruskie sanatoria.
Wystarczy niewłaściwie nazwać publicznie baćke, wtedy już praworządne białoruskie sądy dają sprawiedliwy wyrok wraz z skierowaniem na 7 letni pobyt w jednym z tych przybytków.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.239.151.124

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels