Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Minister Adamczyk...

ID: 273313


Jest godz 21-40 i już od dłuższego czasu słucham wywodów tego ministra (Polskie Radio Jedynka). Jak on został i kto go tam na to stanowisko wsadził. O zakazie wyprzedzania to mówił po prostu brednie nawiedzonego.

~///
*.centertel.pl

Posty (3)

~///
jak w temacie...
~El Ordynatores!
Jak to kto?
Swoi, czyli pissiory!
Buchachac haflachacha!
~Ccc
Z sioferami nikt się nie liczy. Wy ciągle siedzicie w budzie na zaszczanych parkingach i nie macie jak zagłosować, rząd to wie i leje na was ciepłym moczem, nie jesteście żadnym elektoratem któremu można coś obiecać. Karzą wam jeździć w maseczkach to będziecie jeździć w maseczkach, nikt się nie postawi bo jesteście na to zbyt głupi i zbyt tępi żeby się postawić.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels