Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA


Polscy przewoźnicy stracą na zakazie importu zboża z Ukrainy?
ID: 275443

Rząd utrzymał embargo na ukraińskie zboże, w ochronie polskiego rynku rolnego. Decyzja spotkała się z niezadowoleniem ze strony ukraińskiej, która zapowiedziała podjęcie kroków prawnych. Odmienne stanowisko przyjęła chociażby Rumunia, która chce uzgodnić z Ukrainą system licencjonowania eksportu zbóż.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Marek
Niech pani Porath nie opowiada głupot... polskich przewoźników już prawie w ogóle nie ma na rynku UA, który został niemal w całości przejęty przez UA przewoźników. Wszyscy producenci ciągników biją kolejne rekordy sprzedaży na Ukrainie, a u nas już poważny kryzys. Należy bronić naszego rynku - zarówno rolnego, transportowego, jak i każdego innego!

1

~cdn
Przez to nieustanne chore krytykowanie rządu, rząd podejmuje decyzje zgodnie z waszą wolą, które z kolei godzą w was samych idio. ci !
~Vjhbbb
zelenski to 7yd, politykę USA kształtują 7ydy. To czego się po nich spodziewać? Gdyby Rosja najechała Polskę, to jestem pewny, że ukraińcy wjechali by do nas razem z nimi. Jak z niemcami w 1939 - 1945.

1

~3xm
Witam wszystkich. Nasz rząd nie zrobił nic w sprawie przewoźników, nasze przejścia graniczne z Ukrainą są pożałowania godne, odprawy celne po naszej stronie, tak po naszej stronie są chyba celowo spowalniane w obie strony. Kilkudniowe kolejki z normalnymi ładunkami, tak wiem co mówię, jeszcze tam jeżdżę, jeszcze. Dorohusk nie został zmodernizowany od przynajmniej 10 lat. A Ukraina cóż wykorzystuje wszystkie nadające się możliwości żeby nas wykosić z swojego rynku. Jeżdżą bez zezwoleń nikt nad tym nie panuje, jeżdżą o 30% taniej i ich firmy zastrzegają że ma być Ukraińskie auto. W kolejce do granicy widać coraz mniej naszych aut, może na 100 aut Ukraińskich jest 5-7 nasze auta. To jest polityka naszych władz.. Może czas zablokować granice z Ukrainą i brać sprawy w swoje ręce..
g-a
Tranzyt jest dozwolony. Import nie.
~Bolek
Ga, do 15 pazdziernika.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels