Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zmiana pokoleniowa w transporcie. Zawód kierowcy perspektywą dla młodych bezrobotnych

ID: 279183


Walencka Federacja Przedsiębiorców Transportu i Logistyki (FVET) zaprosiła 54 100 młodych bezrobotnych do podjęcia pracy jako kierowca ciężarówki.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (12)

~Gucio
Znowu piszą brednie.
~Dziadostwo
Ciekawe ilu z tych blisko 55 tys bezrobotnych dało się nabrać i wejść w ten dziadowski zawód bez większych perspektyw jak rozwój awanse podwyżki itd
szatan
Głąby zamiast wykorzystać czas aby nauczyć bezrobotnych jakiegoś zawodu bez wymagań psychotechnicznych, to wydadzą publiczne pieniądze aby nauczyć ich zajęcia które nie da im chleba do emerytury i w wieku przedemerytalnym będą musieli szukać nowej pracy. I jeszcze najmłodszym chcą zrujnować życie w czasie gdy mogą się nauczyć jakieś pracy w humanitarnych warunkach.

1

~Kierofcia
Kierofcia, to nie jest zawód tylko czynność, zawód to jest, murarz mechanik zegarmistrz itp, kierofcia tzn, nie wiadomo co to właściwie jest
~Ordynator orginal!
Kierowca to jest najlepszy zawód na świecie i zarabia się niezłą kasę. Poszłam kiedyś do roboty na hutę do Krakowa. Dość, że trzeba harować, kierownik o wszystko się przypiertala, to na przerwie nawet nie ma czasu słoika pulpetów podgrzać. No i pensja połowę niższa.
~Szoferski luj parkingowy
Popieram ta inicjatywę. Chłopaki zamiast siedzieć pod sklepem i prosić ksieciunia żeby poratował będą mieli na piwo i rachunki. Popieram też dlatego że zagęszczenie alkoholików i nierobów wzrośnie w transporcie. Niech to wszystko diabli szybciej wezmą
~Szoferski luj parkingowy
Miejcie w pracy wyje, bane a będzie wam dane.
~Szoferski luj parkingowy
Ordynator oryginał. Masz rację przyjacielu. W trasie możesz robić co chcesz. A jak nie chcesz to i nic nie robić. Wystarczy dobra bajerka dla dziada. Jak dzwoni opiepszyc to wylanczam telefon na kilka godzin aż się bydle uspokoi. Teraz do mnie mało dzwoni bo wie że gó, wno może.
~Remik
Jeżeli na miejscu zarobi 3 tyś euro a ma jeździć u dziada za 2, 5 tyś to chyba nic nie trzeba dodawać...
~Nabudochzor
Brednie.
~Nabudochzor
Po co się kształcą w tym niewdzięcznym zawodzie kierowcy zawodowego, skoro
1. 0, 2 % to kierowcy poniżej 25 roku życia, a ponad 50% w wieku geriatrycznym defakto.
2. podobno sztuczna ynteligencja ma zabrać pracę, oczywiście za jakiś czas, kierowcom zawodowym,... :) nie komunikacji miejskiej, nie maszynistom, nie motorniczym, nie urzędnikom odgrywającym wgrany program np. lekarzom - wystawiaczom recept i zwolnień, tylko właśnie kierowcom zawodowym no kto by pomyślał.
3. więszośc spoęłeczeństwa jest negatywnie spolaryzowana (nie tylko dzięki dziennikarzom, bo państwo przepisami i tolerancją dla oszustów potrafi ten zawód zrównać z ziemią) wobec kierowców zawodowych.
~przewoźnik
To jest zawód z dobra perspektywą na utratę zdrowia fizycznego i psychicznego. Od tego syfu tylko mały krok do alkocholizmu i game over.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.236.191.0

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels