Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Już były kierowca zestawu - wnioski po 3 latach

ID: 289707


Witajcie,
Szczerze mówiąc 8211; czuję się dziś jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi, odkąd udało mi się skończyć z transportem.
Patrzę na to z boku i widzę, jak wielu z Was dalej męczy się za 400 zł dniówki, po kilkanaście godzin za kółkiem, jeżdżąc w tę i z powrotem po Polsce, a czasem i po całej Europie.
A ja?
Na zwykłej taksówce potrafię zrobić 500 dziennie. Bez tachografu nad głową, bez ciągłej kontroli. Pracuję 8211; zarabiam. Nie pracuję 8211; odpoczywam. Proste zasady.
I powiem szczerze 8211; czasem, gdy mijam Was gdzieś na obwodnicy, aż trudno się nie uśmiechnąć. Trochę współczuję tego trybu życia.
No nic 8211; ja rano lecę po świeże bułki, a Wam zostaje nocna trasa.

Podziwiam was ze jestscie tak głupi. . :) buziaki miłego wieczoru i roboty na Pana.. :D

Posty (84)

~Bambik rucha karalucha!
Acha.
~Ostatni worek cementu!
Ciekawe dlaczego wpisy naszych południowych sąsiadów są kasowane!
Moderator to rasista!

Howgh!
~K.
Wypad...
~SanchoPanchokierowca Ząbki
Kuku, masz jakiegoś bachora do roboty !!!
~Karaluch icka rucha!
Dalej wisi ci lacha?
~Zombek wisimulacha!
Acha.
tagoo
Do psychiatry przygłupie KałOwski na terapię prądem... !!!
~Bambik wisimulacha!
Acha.
~Wonsuś
No tak, prądem
tagoo
Pobudka o 5:30 i o 6:15 wypad z domu, bo na 7:00 trzeba zdążyć do pracy.
Trzy spóźnienia upomnienie i po premii.
15-16 koniec i na 17:00 w domu.
Wielu z Was leci jeszcze na fuchy, bo nie da się z jednej pensji wyżyć i wraca do domu o 21-22...
Obiadokolacja, poobiednia drzemka ze dwie godziny, pobudka i obowiązki domowe.
22:00 caprztyk o 5:30 pobudka i tak w koło Macieju.
Ja pracuję za fajerą u guldena trzy tygodnie.
Startuję rano w poniedziałek i po trzech tygodniach kończę w piątek.
Zarabiam do łapki tyle, że wielu Maciejów przez dwa miesiące z nadgodzinami może pomarzyć o takich pieniądzach.
Idę do jakiegokolwiek sklepu i nie muszę brać czegokolwiek na kredyt, tylko kładę gotówkę za artykuły z najwyższej półki i zupełnie tego nie odczuwam ja oraz moja rodzina, bo pracuję po to, aby żyć pełnią życia, a nie jak codziennie maszerujący przez okrągły miesiąc - nierzadko z sobotami wyrobnicy żyją tylko po to, aby nieustannie pracować i dorabiać Januszy i Grażyny.
Jak przeliczymy, ile taki codzienny tyracz przebywa w domu, to okaże się, że ja w cały tydzień jestem dłużej i mogę znacznie więcej załatwić w urzędach, lekarza i pozwiedzać rodzinę... !!!

Czaicie różnicę?
Tylko nie każdy ma odwagę puścić spódnicę kobiety i stawia własną wygodę nad kłótnie z powodu braku pieniędzy na kolejną ratę kredytu za pralkę, bądź lodówkę... !!!
tagoo
Na dniach idę do salonu i kupuję za gotówkę nowy samochód klasy średniej.
Za gotówkę... !!!
Ten zakup nie wpłynie w żaden sposób na dobrostan materialny mojego domu i rodziny.
Czaicie różnicę... ? !
tagoo
Nie śmigana nówka sztuka jako czwarty samochód w rodzinie.
Najstarszy idzie po zakupie do żyda i zostaną trzy.
Czaicie różnicę... ? !
tagoo
Może wobec tego, czasami lepiej wstrzymać powietrze i nie wylewać jadu na Planów Kierowców LKW, bo jeśli jesteś przygłupem i nieudacznikiem, to i tak niczego z powyższego nie zrozumiesz... !!!
~tagoo
Czaicie różnicę... ? !
Czy jeszcze coś wytłumaczyć... ? !!!
tagoo
Ty przygłupie KałOwski i tak niczego nie czaisz.
Nadajesz się tylko na izolatkę w zamkniętym psychiatryku i terapię prądem... !!!
~tagoo
Aha rozumiem wszystko jest jasne...
~Zygmunt
Ha ha sam ze sobą pisze, ale głupek.
tagoo
No właśnie - w punkt...
~koks
Bez celowania... !
~kat
Trzy lata i już ekspert od całej branży? Szybkie tempo kariery.
Brzmi bardziej jak frustracja po złym starcie niż rzetelna ocena zawodu.
~Ostatni worek cementu!
Acha no tak, ocena zawodu.
~tagoo
kat zaloguj się... !
~SanchoPanchokierowca Ząbki
Dziady zamilkły jakoś; )
~JanószE60
Moim celem w życiu była Beemka E60 i nowe zymby. Beemke żem kupił, zymbow dalij nie ma. Za dużo rymontów.
~sid
Wszyscy dostali wezwania do WKU, tylko bambik i Kuku tu zostali
~sid
L ysy juz w Orzyszu
~Pan kuku chamskie sznurki
Acha.
~sid
Kuku ma zolte papiery, a bambik to wiadomo jest cieply
CzlowiekMyslacy
Juz wrocilem na stare śmieci.. ten transport to jednak nie taki zły.. uwierzcie sa gorsze patologiczne branże xd
~Patryk pogromca dziadów
Robić u kogoś a tym bardziej bez fachu w ręku to trudno znaleźć lepszą fuche jak szofer ale jak masz fach w ręku to u kogoś można zarobić tyle co na ciężarowce a u siebie to naprawde 2x tyle co na miedzynarodowce
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.97.14.86

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2026
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels