ID: 289707
Już były kierowca zestawu - wnioski po 3 latach
ID: 289707
ID: 289707
Witajcie,
Szczerze mówiąc 8211; czuję się dziś jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi, odkąd udało mi się skończyć z transportem.
Patrzę na to z boku i widzę, jak wielu z Was dalej męczy się za 400 zł dniówki, po kilkanaście godzin za kółkiem, jeżdżąc w tę i z powrotem po Polsce, a czasem i po całej Europie.
A ja?
Na zwykłej taksówce potrafię zrobić 500 dziennie. Bez tachografu nad głową, bez ciągłej kontroli. Pracuję 8211; zarabiam. Nie pracuję 8211; odpoczywam. Proste zasady.
I powiem szczerze 8211; czasem, gdy mijam Was gdzieś na obwodnicy, aż trudno się nie uśmiechnąć. Trochę współczuję tego trybu życia.
No nic 8211; ja rano lecę po świeże bułki, a Wam zostaje nocna trasa.
Podziwiam was ze jestscie tak głupi. . :) buziaki miłego wieczoru i roboty na Pana.. :D
Witajcie,
Szczerze mówiąc 8211; czuję się dziś jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi, odkąd udało mi się skończyć z transportem.
Patrzę na to z boku i widzę, jak wielu z Was dalej męczy się za 400 zł dniówki, po kilkanaście godzin za kółkiem, jeżdżąc w tę i z powrotem po Polsce, a czasem i po całej Europie.
A ja?
Na zwykłej taksówce potrafię zrobić 500 dziennie. Bez tachografu nad głową, bez ciągłej kontroli. Pracuję 8211; zarabiam. Nie pracuję 8211; odpoczywam. Proste zasady.
I powiem szczerze 8211; czasem, gdy mijam Was gdzieś na obwodnicy, aż trudno się nie uśmiechnąć. Trochę współczuję tego trybu życia.
No nic 8211; ja rano lecę po świeże bułki, a Wam zostaje nocna trasa.
Podziwiam was ze jestscie tak głupi. . :) buziaki miłego wieczoru i roboty na Pana.. :D
Posty (84)
| ~Bambik rucha karalucha! | Acha. | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Ciekawe dlaczego wpisy naszych południowych sąsiadów są kasowane! Moderator to rasista! Howgh! | |||
| ~K. | Wypad... | |||
| ~SanchoPanchokierowca Ząbki | Kuku, masz jakiegoś bachora do roboty !!! | |||
| ~Karaluch icka rucha! | Dalej wisi ci lacha? | |||
| ~Zombek wisimulacha! | Acha. | |||
|
tagoo
| Do psychiatry przygłupie KałOwski na terapię prądem... !!! | |||
| ~Bambik wisimulacha! | Acha. | |||
| ~Wonsuś | No tak, prądem | |||
|
tagoo
| Pobudka o 5:30 i o 6:15 wypad z domu, bo na 7:00 trzeba zdążyć do pracy. Trzy spóźnienia upomnienie i po premii. 15-16 koniec i na 17:00 w domu. Wielu z Was leci jeszcze na fuchy, bo nie da się z jednej pensji wyżyć i wraca do domu o 21-22... Obiadokolacja, poobiednia drzemka ze dwie godziny, pobudka i obowiązki domowe. 22:00 caprztyk o 5:30 pobudka i tak w koło Macieju. Ja pracuję za fajerą u guldena trzy tygodnie. Startuję rano w poniedziałek i po trzech tygodniach kończę w piątek. Zarabiam do łapki tyle, że wielu Maciejów przez dwa miesiące z nadgodzinami może pomarzyć o takich pieniądzach. Idę do jakiegokolwiek sklepu i nie muszę brać czegokolwiek na kredyt, tylko kładę gotówkę za artykuły z najwyższej półki i zupełnie tego nie odczuwam ja oraz moja rodzina, bo pracuję po to, aby żyć pełnią życia, a nie jak codziennie maszerujący przez okrągły miesiąc - nierzadko z sobotami wyrobnicy żyją tylko po to, aby nieustannie pracować i dorabiać Januszy i Grażyny. Jak przeliczymy, ile taki codzienny tyracz przebywa w domu, to okaże się, że ja w cały tydzień jestem dłużej i mogę znacznie więcej załatwić w urzędach, lekarza i pozwiedzać rodzinę... !!! Czaicie różnicę? Tylko nie każdy ma odwagę puścić spódnicę kobiety i stawia własną wygodę nad kłótnie z powodu braku pieniędzy na kolejną ratę kredytu za pralkę, bądź lodówkę... !!! | |||
|
tagoo
| Na dniach idę do salonu i kupuję za gotówkę nowy samochód klasy średniej. Za gotówkę... !!! Ten zakup nie wpłynie w żaden sposób na dobrostan materialny mojego domu i rodziny. Czaicie różnicę... ? ! | |||
|
tagoo
| Nie śmigana nówka sztuka jako czwarty samochód w rodzinie. Najstarszy idzie po zakupie do żyda i zostaną trzy. Czaicie różnicę... ? ! | |||
|
tagoo
| Może wobec tego, czasami lepiej wstrzymać powietrze i nie wylewać jadu na Planów Kierowców LKW, bo jeśli jesteś przygłupem i nieudacznikiem, to i tak niczego z powyższego nie zrozumiesz... !!! | |||
| ~tagoo | Czaicie różnicę... ? ! Czy jeszcze coś wytłumaczyć... ? !!! | |||
|
tagoo
| Ty przygłupie KałOwski i tak niczego nie czaisz. Nadajesz się tylko na izolatkę w zamkniętym psychiatryku i terapię prądem... !!! | |||
| ~tagoo | Aha rozumiem wszystko jest jasne... | |||
| ~Zygmunt | Ha ha sam ze sobą pisze, ale głupek. | |||
|
tagoo
| No właśnie - w punkt... | |||
| ~koks | Bez celowania... ! | |||
| ~kat | Trzy lata i już ekspert od całej branży? Szybkie tempo kariery. Brzmi bardziej jak frustracja po złym starcie niż rzetelna ocena zawodu. | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Acha no tak, ocena zawodu. | |||
| ~tagoo | kat zaloguj się... ! | |||
| ~SanchoPanchokierowca Ząbki | Dziady zamilkły jakoś; ) | |||
| ~JanószE60 | Moim celem w życiu była Beemka E60 i nowe zymby. Beemke żem kupił, zymbow dalij nie ma. Za dużo rymontów. | |||
| ~sid | Wszyscy dostali wezwania do WKU, tylko bambik i Kuku tu zostali | |||
| ~sid | L ysy juz w Orzyszu | |||
| ~Pan kuku chamskie sznurki | Acha. | |||
| ~sid | Kuku ma zolte papiery, a bambik to wiadomo jest cieply | |||
|
CzlowiekMyslacy
| Juz wrocilem na stare śmieci.. ten transport to jednak nie taki zły.. uwierzcie sa gorsze patologiczne branże xd | |||
| ~Patryk pogromca dziadów | Robić u kogoś a tym bardziej bez fachu w ręku to trudno znaleźć lepszą fuche jak szofer ale jak masz fach w ręku to u kogoś można zarobić tyle co na ciężarowce a u siebie to naprawde 2x tyle co na miedzynarodowce |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



