REKLAMA

BENE TRUCKS Olsztyn
ID: 76784

mobile i nie tylko a co powiecie o firmie j. w. ?

~DAFik
*.adsl.inetia.pl

REKLAMA

Posty (5)

~rozczarowany
2014-03-06 09:46:16
Strasznie kiepski partner do biznesu. Kontakt z firmą przypomina kontakt niedowidzącego z niedosłyszącym a po zapłaceniu zaliczki głuchego ze ślepym. Zdaniem sprzedawcy "standardowy zapis o karze umownej " w umowie nie jest w zasadzie egzekwowany przez firmę, jeśli samochód nie będzie odpowiadał to zamienią go na inny. W rzeczywistości sprowadzili samochód który nie odpowiadał opisowi (miał być ideał) potem dwa miesiące nic nie szukali nowego a następnie pismo o konieczności odbioru samochodu którego ja nie chcę w przeciwnym wypadku 20% kary umownej. I tu zapis o karze umownej okazuje się super skuteczny, i jak się okazało wcale nie jest to standardowy zapis a bardzo przemyślany. Są w Polsce firmy, które nie pobierają zaliczek, sprowadzają samochody, mają po 100 i więcej aut na placu nie mają tyle gazel biznesu co bene ale nikt nie powie o nich że oszukują.

1

~klient niestety
2014-03-07 09:54:01
Szkoda że dopiero dzisiaj zobaczyłem opinie o bene. Jestem w trakcie załatwiania transakcji (trochę skomplikowanej) i mam nadzieję na pozytywne załatwienie tematu ale obawiam się że firma będzie chciała ściągnąć ode mnie karę umowną. Mogę potwierdzić że kontakt z firmą nie jest zbyt łatwy zwłaszcza po podpisaniu zamówienia i wpłaceniu pieniędzy. Przedstawiają się jako Europejska firma, ale w Niemczech czy Francji nikt tak nie traktuje klientów jak oni. Nie sądziłem że kupują samochody od pośredników i klient w Polsce musi płacić podwójne lub potrójne marże. Boję się że umoczę kilka tysi.

1

~ł.
2015-07-17 00:05:07
Byle tylko nie idźcie do pana A. K., niegdyś z Alei Przyjaciół, teraz to podobno na Piłsudskiego się mieści. W razie pytań i detali tel. 505 706 782. Pozdrawiam

1

~Donald T.
2015-07-17 08:45:08
Ale wy barany jesteście. Uniwersytet k... parkingowy. Jeden madrzejszy od drugiego.
~KlientToNaszPAN
2020-02-16 18:09:55
Witam
Dobrze się trzeba ZASTANOWIĆ kupując auto używane od Firmy Bene Truck.
Przysyłają zamówienie oferty ( jako Umowa Wstępna Zakupu ) która ma bardzo rygorystyczne warunki zakupu. Na początku ją podpisujemy a póżniej jesteśmy jak " Pies na łańcuchu. " A dlaczego? ??
pkt 5 umowy: Kupujący zobowiązuje się zapłacić zadatek w wysokości np. 2000 zł. Gdy tego nie zrobi do podanego dnia w umowie zazwyczaj jest to 3 lub 4 dni będzie musiał zapłacić karę w wysokości 20 % ceny brutto zamówionego samochodu.
Ten punkt w umowie zadecydował o tym, że odstąpiłem od zakupu samochodu w tej firmie a w szczególności od podpisania takiej beszczelnej umowy wstępnej.
Umowa jest tak skonstruowana, że chroni sprzedającego na 150 % natomiast kupującego na 0 %. Nawet nie ma zapisu, że sprzedający zwróci zadatek gdy nie dostarczy samochodu. Nie WIEM kto takie umowy podpisuje, ale chyba ktoś kto jest bardzo zdesperowany zakupem lub nie racjonalnie myślący.
Podsumowując powyższy komentarz wiele firm sprzedających traktuje klienta w miarę rozsądnie tłumacząc że " KLIENT TO NASZ PAN " i na kadym etapie realizacji transakcji można się dogadać natomiast firma BENE TRUCK ma umowę której do podpisania klientowi napewno nie zazdroszczę nawet jeśli miała być to niesamowita okazja rynkowa.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.66.217

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce