Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

ADR-y za darmo w Zielonej Górze
ID: 88680

Biuro Projectu BH EUROCONSULT znajdujące się w wierzowcu Zastalowskim przy ul. Sulechowskiej 4a zbiera chętnych na kurs przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w pełni refundowany przez środki unijne. tel. 683284620

REKLAMA

Posty (2)

~peter
2016-03-29 11:47:37
Witam orientuje się ktoś gdzie można zrobić wykonać szkolenie BHP, bo takie dostałem polecenie? W moim regonie znalazłem w wyszukiwarce ://www. bhpex. pl. Czy to wystarczy? Być może muszę zgłosić się do Państwowej Inspekcji Pracy, aby oni mnie przeszkolili?

Pro szę o pomoc w tym zakresie, gdyż jestem całkowicie zielony.
pawelbd
2016-03-29 12:11:10
~peter
2016-03-29 11:47:37 Witam orientuje się ktoś gdzie można zrobić wykonać szkolenie BHP, bo takie dostałem polecenie? W moim regonie znalazłem w wyszukiwarce ://www. bhpex. pl. Czy to wystarczy? Być może muszę zgłosić się do Państwowej Inspekcji Pracy, aby oni mnie przeszkolili?

Pro szę o pomoc w tym zakresie, gdyż jestem całkowicie zielony.

Jak to dostałeś takie polecenie? szef kazał ci zrobić i już? to firma w której pracujesz ma ci zapewnić przeszkolenie stanowiskowe BHP a nie że ty masz sam latać i szukać gdzie by sie wyszkolić.

-1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.208.126.232

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels