Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

XPO Logistics ogłosiło tożsamość nowej firmy
Utworzona: 2021-03-23

Firma wejdzie na rynek pod hasłem Logistyka z pełnym potencjałem. Z tej okazji przygotowanofilmik prezentujący logo i przesłanie.

W grudniu 2020 r. XPO ogłosiło zamiar wydzielenia segmentu logistyki swojej dotychczasowej działalności i stworzenia dwóch potęg przemysłowych skupionych oddzielnie na transporcie i logistyce - Szykują się zmiany w XPO Logistics. W piątek, 19 marca, ogłoszono szczegóły.

Nowa firma nosi nazwę GXO - trzy litery oznaczające przełomowe możliwości, które przedstawiamy klientom, pracownikom i akcjonariuszom, są ukłonem w stronę naszego dziedzictwa XPO. GXO przeniesie to dziedzictwo w przyszłość jako niezależna spółka publiczna z niezliczonymi możliwościami dostarczania pełnego potencjału logistyki powiedział Brad Jacobs, prezes i dyrektor generalny XPO Logistics
Po separacji:
🚩 XPO pozostanie globalnym dostawcą usług transportu towarowego, głównie pośrednictwa ładunków drobnicowych i ciężarówek,
🚩 GXO będzie drugim co do wielkości dostawcą usług logistyki kontraktowej na świecie.

Wykorzystanie nowej nazwy firmy, logo i innych elementów marki stanie się skuteczne po zakończeniu procesu wydzielenia.

Tożsamość marki nowej firmy odzwierciedla cechy, które czynią nas liderem w branży - naszą zdolność do dostarczania klientom szybszej, sprawniejszej i inteligentniejszej logistyki przy niższych kosztach, przy użyciu zaawansowanej automatyzacji i nauki o danych. Nie mogę się doczekać, kiedy poprowadzę nasz globalny zespół do wielu nowych możliwości w naszej przyszłości - powiedział Malcolm Wilson, dyrektor generalny GXO.

Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels