Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Modułowa koncepcja Scanii na Eurosatory 2022
Utworzona: 2022-06-25

Podczas międzynarodowych targów przemysłu zbrojeniowego Eurosatory 2022, które odbyły się w czerwcu w Paryżu, Scania przedstawiła ofertę opartą na koncepcji modułowej i zintegrowanych usługach.

REKLAMA
Oferta Scanii w segmencie obronności charakteryzuje się niestandardowymi rozwiązaniami w obszarze ciężarówek i silników, opartymi na renomowanych produktach cywilnych marki oraz zintegrowanej koncepcji wsparcia serwisowego.

Na swoim stoisku firma zaprezentowała Scanię P 370 4x4 z zabudową do transportu personelu, koncepcję zintegrowanego wsparcia logistycznego (ILS), które zabezpiecza szeroką gamę produktów i usług wspierających przez cały cykl życia pojazdu, a także dwa silniki o znakomitym stosunku mocy do masy. Pierwszy z nich to 16-litrowy V8, a drugi to rzędowy, sześciocylindrowy, 13-litrowy silnik reprezentujący najnowszą technikę w dziedzinie silników spalinowych.

Nasz modułowy, zrównoważony system umożliwia tworzenie ogromnej liczby konfiguracji, przy jednoczesnym utrzymaniu minimalnego zakresu części zamiennych, wyposażenia warsztatu, dokumentacji, szkoleń i konserwacji. Dotyczy to zarówno samochodów ciężarowych, jak i rozwiązań energetycznych
- powiedział Ulf Erickson, szef sprzedaży pojazdów obronnych w Scania Trucks.
Spełnienie wymagań dotyczących zastosowań obronnych pojazdów i silników nie wymaga ściśle „wojskowych” rozwiązań. Opierając się na cywilnych produktach segmentu premium, klienci sektora obronnego mogą w rzeczywistości uzyskać lepsze rozwiązania przy znacznie mniejszych nakładach finansowych.

„Cywilne” produkty i usługi Scania doskonale nadają się do ekologicznej eksploatacji w obszarze obronności. Wymagania wojska z zakresie niezawodności i zoptymalizowanych rozwiązań wsparcia są już spełnione. Chodzi tylko o dostosowanie tego, co oferuje Scania do konkretnych potrzeb klientów
- zaznaczył Ulf Erickson.
Źródło: Scania
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
AUTOM szkolenia


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels