Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Stabilnie do przodu – przez ćwierć wieku

Utworzona: 2022-08-26


KH-KIPPER w 25 roku swojej działalności może się pochwalić roczną produkcją na poziomie 2400 sztuk zabudów, przyczep i naczep, zatrudnieniem niemal 500 osób i ekspansją do ponad 60 krajów świata.

KH-KIPPER jest wiodącym w Polsce producentem zabudów samowyładowczych ciężarowych podwozi. Kojarzony głównie z wywrotkami producent ma znacznie szerszą ofertę, która obejmuje szeroką gamę zabudów, urządzeń hakowych, przyczep i naczep przeznaczonych dla firm z branż: budowlanej, energetycznej, komunalnej, wydobywczej i rolniczej. Firma zajmuje się również sprzedażą, montażem i serwisem żurawi samochodowych, systemów hydrauliki siłowej oraz urządzeń hakowych innych producentów.

W procesie produkcji zakładów w Kajetanowie i Skarżysko-Kamiennej wykorzystuje się m.in. zrobotyzowane spawanie, wycinanie laserowe, obróbkę skrawaniem sterowaną numerycznie czy kształtowanie elementów poprzez tłoczenie i walcowanie. W zabudowach stosowane są materiały i komponenty wiodących światowych producentów stali, lakierów, hydrauliki siłowej itp. Potwierdzeniem globalnego sukcesu firmy jest trwający od wielu lat jej stabilny rozwój i zdobycie renomy na świecie – ok. 85% produkcji trafia na rynki zagraniczne.

W nowej hali montażowej o powierzchni ponad 1000 m2 mieści się 18 przestronnych stanowisk. Jej wysokość wynosi ok. 10 m, co umożliwia transportowanie za pomocą suwnic nawet bardzo dużych i ciężkich elementów konstrukcji. Dużą elastyczność w realizacji zleceń umożliwia własne biuro konstrukcyjne – zabudowy są projektowane i wykonywane na konkretne podwozie z uwzględnieniem indywidualnych wymagań odbiorcy.

Jak twierdzą przedstawiciele zarządu, kluczem do sukcesu firmy była elastyczność w kontaktach z klientami, dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb użytkowników, wysoka jakość wyrobów oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

Zobacz film, który powstał na 25-lecie firmy.


Źródło: KH-KIPPER
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels