Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nowe ogniwo w sieci Hellmann Worldwide Logistics Polska
Utworzona: 2022-12-02

Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju i potrzebami powiększającej się listy klientów firma rozszerzył swoją sieć logistyczną o kolejny oddział.

REKLAMA
Od października tego roku Hellmann Polska rozpoczął działalność operacyjną oddział w Toruniu, usytuowaną na terenie kompleksu Pannatoni Park II, zlokalizowanego obok węzła autostrady A1 w Lubiczu. Nowy magazyn o powierzchni 2500 m² oraz biura o powierzchni 210 m², wspierane przez 12 doków przeładunkowych, oraz jedną bramę na poziomie zerowym, zlokalizowane są w nowo wybudowanym obiekcie klasy A z certyfikatem BREEAM.

Otwarcie własnego oddziału dystrybucyjnego w województwie kujawsko-pomorskim wpisuje się w wieloletnią strategię rozwoju własnej drobnicowej sieci Hellmanna w Polsce. Toruń będzie już dziesiątym własnym oddziałem dystrybucyjnym w sieci Hellmanna, składającej się z 16 hubów i realizującej przewozy nawet 10 tysięcy palet dziennie.

Hellmann Polska posiada własną, zintegrowaną sieć logistyczną, którą rozszerza w miarę potrzeb i zgodnie z przyjętą strategią rozwoju. Kolejnym etapem w rozbudowie sieci dystrybucji drogowej jest otwarcie przez naszą firmę oddziału w Toruniu, który ze względu na położenie geograficzne i związane z tym połączenia w obrębie kraju pełni bardzo ważną strategicznie rolę- mówi Jacek Przybyłowski, Dyrektor Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Źródło: Hellmann Worldwide Logistics Polska
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Intrans Przeprowadzki


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels