Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wszystkie ważne dane na jednej platformie

Utworzona: 2023-04-21


Dla jeszcze bardziej efektywnego wykorzystania istniejących danych, Schmitz Cargobull podejmuje współpracę z uznanymi dostawcami technologii, aby oferować rozwiązania w zakresie wymiany danych.

Jednym z takich partnerów jest firma Trimble, dostawca technologii dotyczących pozycjonowania, komunikacji mobilnej i oprogramowania. Współpraca zapewni szczegółowy przegląd ważnych danych ciężarówek i naczep za pośrednictwem jednej platformy, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu. Umożliwia to automatyczne przesyłanie danych ciężarówek i naczep do platformy Trimble, gdzie użytkownicy mogą je monitorować. Dane mogą być również przesyłane do systemu zarządzania transportem klienta końcowego, co usprawnia jego procesy logistyczne i spedycyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla flot mieszanych.

Od 2018 roku firma Schmitz Cargobull wyposaża seryjnie wszystkie naczepy skrzyniowe i kurtynowe w system telematyczny TrailerConnect®. Dzięki dostępności danych telematycznych naczep, producent kontynuuje cyfrową transformację branży i tworzy techniczne możliwości optymalnej kontroli usług łańcucha logistycznego w celu zwiększenia wydajności i obniżenia całkowitego kosztu posiadania. Jeśli klient korzysta z tzw. systemu zewnętrznego, istnieje możliwość bezpiecznego przesyłania danych do systemów zewnętrznych, takich jak systemy zarządzania transportem (TMS) czy platformy widoczności w czasie rzeczywistym (RTVP) za pośrednictwem centrum zarządzania danymi, które zostało zintegrowane z portalem TrailerConnect®. Warto podkreślić, że liczba partnerów korzystających z interfejsu poprzez centrum zarządzania danymi systematycznie rośnie.

Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
Księgowy online


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels