Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Odznaka Preferowanego Przewoźnika w rękach pomorskiego przedsiębiorcy
Utworzona: 2023-05-04

Wyróżnienie, które otrzymał PKS Gdańsk-Oliwa SA jest nadawane firmom, które wykazują szczególne zaangażowanie i uzyskują wysokie wartości monitorowanych ładunków, powyżej 200 w ciągu roku.

Nadrzędnym celem monitoringu jest zapewnianie bezpieczeństwa. Przez cały czas trwania transportów klienci mają wiedzę i pewność, co dzieje się z powierzonymi ładunkami. Podgląd zabezpiecza kierowców i prowadzony przez nich tabor. Poza tym system śledzenia przesyłek to oszczędność czasu dla naszych klientów i nas samych. Telefony z pytaniami: „Gdzie jest moja przesyłka” są praktycznie wyeliminowane wyjaśnia Beata Brzezicka-Gryboś Członek Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA.
Celem realizowanego przez Projekt 44 programu jest umożliwienie klientom usprawnienia operacji w łańcuchu dostaw, dzięki widoczności w czasie rzeczywistym poprzez rozpoznawanie i nadawanie odznak Przewoźnikom, którzy wykraczają poza te wymagania, demonstrując najlepsze praktyki w zakresie dostarczania swoim klientom wysokiej jakości danych.

W PKS Gdańsk-Oliwa korzystamy z technologii umożliwiającej obserwację pozycji auta przed, w trakcie i po załadunku. Nasze ciągniki są wyposażone w telematykę, zdalne tachografy oraz możliwość sczytywania usterek i błędów online. Ich wykorzystanie podnosi komfort pracy kierowców i jakość świadczonych przez PKS Gdańsk-Oliwa SA usług tłumaczy Beata Brzezicka-Gryboś.
Wyróżnienie jest potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług. Standardy, rzetelność i doświadczenie w wykonywanej pracy zaowocowały dołączeniem do grupy zaledwie 2% firm na świecie, którym przyznano Odznakę Preferowanego Przewoźnika.

Ta odznaka „mówi” nam, że to co robimy jest właściwe, zauważalne i doceniane. Jesteśmy na rynku TSL już prawie od 60 lat. Wynikiem tak wielu lat doświadczeń jest własny system TMS, który na bieżąco dostosowujemy i rozbudowujemy. To też aplikacja dla naszych przewoźników, która usprawnia obsługę zleceń, m.in. dzięki niej od razu po rozładunku otrzymujemy do systemu skany dokumentów przewozowych – pozwala to na szybsze przeprowadzenie procesu fakturowania. Nie ustajemy w poszukiwaniu usprawnień, pracujemy nad rozwiązaniami na styku potrzeb i technologii podsumowuje Beata Brzezicka-Gryboś Członek Zarządu PKS Gdańsk-Oliwa SA.
Źródło: PKS Gdańsk-Oliwa SA
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels