Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Flota Omegi Pilzno rośnie w siłę
Utworzona: 2023-06-22

Polakierowane na firmowy czerwony kolor ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Actros 1845 dołączą do liczącej ponad 700 zestawów floty jednego z największych polskich przewoźników.

Uroczyste przekazanie pierwszych pięciu pojazdów, z 30 zamówionych przez Omega Pilzno do odbioru w tym roku, odbyło się w siedzibie dealera Mercedes-Benz Trucks, salonie Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie. Zamówienie otwiera partnerską współpracę Omega Pilzno i Daimler Truck Polska, która według planów obydwu firm ma mieć charakter długofalowy i strategiczny.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 30 lat i rozwijamy biznes transportowy oraz logistyczny, konsekwentnie trzymając się naszych podstawowych założeń. Kluczowym z nich jest skuteczność działania. To, że dziś mogliśmy się tu spotkać z takiej okazji, jest efektem takiej skuteczności również ze strony partnerów z Daimler Truck Polska mówi Adam Godawski, CEO Omega Pilzno.


U źródeł współpracy z Omega Pilzno leży nasza strategia poszukiwania możliwości wzrostu i rozwoju na polskim rynku poprzez nawiązywanie relacji biznesowych z największymi partnerami. Dlatego traktujemy tę transakcję jako początek wspólnej drogi, partnerstwa opartego na długofalowych celach i wzajemnym zaufaniu. Pracowaliśmy na ten moment kilka lat, poznając się wzajemnie i budując fundamenty relacji biznesowej, której owoce mamy nadzieję zbierać w kolejnych latach. Mamy poczucie odpowiedzialności za tę współpracę i jesteśmy gotowi na wyzwania, które postawi przed nami nasz nowy strategiczny partner mówi Piotrek Urban, dyrektor sprzedaży i marketingu Daimler Truck Polska.
Zanim doszło do zakupu pierwszych Actrosów przez Omega Pilzno, klient miał możliwość dokładnego zapoznania się z tym najnowocześniejszym na rynku pojazdem ciężarowym. Wizyta w fabryce producenta w Woerth, jak również przeprowadzone testy paliwowe przekonały firmę o potencjale ekonomicznym i jakości produktu.

Testy sprawdzające zużycie paliwa wypadły bardzo dobrze, a dla każdego przewoźnika to dziś podstawowy parametr. Dodatkowym argumentem była dostępność samochodów, bliskość autoryzowanego serwisu Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie, a także korzystna cena wraz z pełnym kontraktem serwisowym. Mam nadzieję, że ta transakcja rozpocznie współpracę, która obydwu stronom przyniesie wiele satysfakcji podkreśla Adam Godawski.
Źródło: Daimler Truck Polska
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Viking Line Cargo


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels