Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

White Lion z Polski najpiękniejszą ciężarówką MAN w Europie
Utworzona: 2023-07-10

W połowie maja w kilkunastu krajach rozpoczęła się walka o tytuł krajowego finalisty i jednocześnie reprezentanta w międzynarodowym konkursie MAN Truck Champion 2023. W konkursie na najpiękniejszą ciężarówkę MAN w Europie wzięło udział łącznie około 200 przedsiębiorców i kierowców z 18 krajów.

Zwycięzca z Polski oraz czterej pozostali finaliści z Niemiec, Włoch, Turcji i Wielkiej Brytanii odebrali nagrody z rąk Friedricha Baumanna, członka zarządu ds. sprzedaży i rozwiązań dla klientów w MAN Truck & Bus.

Podczas finału, który odbył się 8 lipca na terenie głównego zakładu MAN w Monachium, 7000 gości miało okazję odwiedzić stoiska ponad 40 producentów zabudów, obejrzeć pokazy operacyjne i wziąć udział w jazdach próbnych. Szczególnie duże zainteresowanie wśród przewoźników, kierowców i specjalistów ds. logistyki wzbudził nowy MAN eTruck o dziennym zasięgu do 800 km.

W konkursie o tytuł najpiękniejszej ciężarówki MAN w Europie, ogłoszonym na początku maja, mogli rywalizować właściciele i kierowcy samochodów ciężarowych MAN o dmc powyżej 18 ton. Na zaproszenie odpowiedziało 260 uczestników z 18 krajów, którzy przesłali zdjęcia i opisy swoich wyjątkowych pojazdów. Od 31 maja do 11 czerwca można było głosować na Facebooku i Instagramie oraz na kanałach i stronach internetowych „Trucker's World by MAN”. Następnie wyłoniono najpiękniejsze ciężarówki w każdym kraju. W wyniku publicznego głosowaniu, które odbyło się od 15 do 25 czerwca, wybrano pięciu najlepszych uczestników, w tym zwycięzcę na szczeblu europejskim. Paweł Pabich nie krył dumy kiedy jego pojazd – całkowicie biały MAN TGX – otrzymał nagrodę „Najpiękniejszego MAN w Europie”.

Wyposażenie wnętrza jest mojego autorstwa i zostało wykonane na zamówienie. Przepiękna śnieżnobiała biel, oświetlenie i wszystkie widoczne z daleka innowacyjne dodatki sprawiają, że moja ciężarówka jest wyjątkowa i oryginalna powiedział szczęśliwy zwycięzca o swoim „Białym Lwie”
Festiwal MAN Trucknology, który odbył się w dniach 6-8 lipca w MAN Truck & Bus w Truck Forum i na sąsiednim torze testowym, stanowił godną oprawą wielkiego finału, na który przybyło trzech uczestników z największą liczbą głosów wraz ze swoimi nagrodzonymi pojazdami. Goście wydarzenia mieli okazję zapoznać się ze zrównoważonymi i inteligentnymi rozwiązaniami transportowymi firmy MAN Truck & Bus oraz jej blisko 75 partnerów, w tym firm Continental, Fliegl Trailer, Humbaur, Kögel, Krone, Liebherr, Schmitz Cargobull i Würth. Zwiedzający mogli też sami usiąść za kierownicą i przetestować niektóre modele na torze testowym MAN i na drodze, m.in. nowy elektryczny samochód ciężarowy MAN, na który wpłynęło już 500 zamówień.

Źródło: MAN Truck & Bus Polska/MAN Truck & Bus
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels