Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nowy oddział zapewni kompleksowe usługi importowe i eksportowe
Utworzona: 2023-11-06

Dachser rozszerza swoją obecność na norweskim rynku. Jest to ważny krok w kierunku zapewnienia usług logistycznych klientom w południowej i zachodniej Norwegii oraz umożliwienia im dostępu do rynków UE.

Otwarcie oddziału w Kristiansand, na południu Norwegii, zaplanowane na luty 2024 r. stanowi kluczowy element w ramach budowania strategicznego rozwoju norweskiej organizacji. Nowa lokalizacja będzie ważnym punktem wzmacniającym sieć operatora logistycznego zarówno w Norwegii, jak i w całej Skandynawii oraz w Europie. Operator zapewni swoim klientom w regionie spersonalizowaną logistykę oraz kompleksowe usługi importowe i eksportowe, w ten sposób otwierając przed nimi nowe możliwości łatwiejszego dostępu do rynków UE w Europie. Do tej pory Dachser Norwegia był reprezentowany przez biuro sprzedaży w Kristiansand.

Południe Norwegii jest ważnym ośrodkiem dla handlu i przemysłu. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom codzienne wyjazdy do Europy, krótkie terminy realizacji i niezawodną sieć. Zintegrowane, jednorodne procesy i systemy są podstawą jakości i stabilności, które wyróżniają Dachser na rynku logistycznym. Dzięki tym standardom wspieramy naszych klientów w Kristiansand i południowej Norwegii w odnoszeniu sukcesów na rynku krajowym i międzynarodowym mówi Magnus Asbjørnsen, Sales Manager w Dachser w Kristiansand.

Wzmocniona struktura zarządzania

Wraz z rozwojem Dachser Norwegia, operator logistyczny umacnia również swoją lokalną strukturę zarządzania, mianując General Managera Armend Krasniqi na stanowisko Country Manager. Armend Krasniqi dołączył w 2019 roku i odegrał kluczową rolę w ugruntowaniu pozycji rynkowej firmy w Norwegii. Analiza danych z ostatnich kilku lat pokazuje stały rozwój organizacji krajowej, a roczne wyniki za 2022 r. wykazały 16-procentowy wzrost przychodów w porównaniu z 2021 r.

Z niecierpliwością czekam na kontynuację wytyczonej przez nas ścieżki dalszego postępu w Norwegii. Będziemy nadal identyfikować możliwości rozwoju i optymalizować łańcuchy dostaw dla naszych klientów mówi Armend Krasniqi.
Dachser w Norwegii został założony w 2005 roku i od tego czasu stale rozwijał się dzięki kompleksowej sieci lądowej w Europie. Oprócz nowego oddziału w Kristiansand, firma posiada również oddział w Vinterbro niedaleko Oslo. Kluczową rolę w dostarczaniu klientom w regionie rozwiązań dostosowanych do ich specyficznych potrzeb, odgrywa połączenie lokalnej wiedzy i globalnej obecności.

Źródło: Dachser
grafika poglądowa
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels