Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Pierwsza w historii ciężarówka dystrybucyjna w wirtualnym świecie ETS2

Utworzona: 2023-11-25


DAF Trucks i SCS Software dodały dystrybucyjny samochód ciężarowy DAF XD nowej generacji do gry komputerowej Euro Truck Simulator 2 (ETS2). Zwycięzca konkursu „International Truck of the Year 2023” to pierwszy w historii tego typu pojazd, który znalazł się w popularnym symulatorze.

Model DAF XD nowej generacji, który miał premierę w 2022 roku na targach IAA w Hanowerze, wyznacza nowe standardy pod względem wydajności, bezpieczeństwa i komfortu kierowcy zarówno w regionalnym, jak i międzynarodowym transporcie dystrybucyjnym. W ETS2 gracze mogą wirtualnie doświadczyć najwyższego poziomu bezpieczeństwa modelu XD. Duża szyba przednia i duże okna boczne z bardzo nisko umieszczonymi dolnymi krawędziami w połączeniu z niskim położeniem kabiny i opcją okna z widokiem na krawężnik zapewniają niezrównaną widoczność bezpośrednią. Z kolei wyjątkowe systemy Corner View i Digital Vision gwarantują optymalną widoczność pośrednią, również uwzględnioną w grze.

Jak zapewnił Pavel Šebor, dyrektor generalny SCS Software, włączenie ciężarówki dystrybucyjnej holenderskiej marki do świata ETS2 jest krokiem w realizacji misji, by każdy przejazd dawał graczom radość i zapewniał realistyczne wrażenia.

Jesteśmy zachwyceni, że nasz pojazd, wyposażony w system DAF Digital Vision, jest dostępny w Euro Truck Simulator 2. Tysiące graczy mogą teraz samodzielnie poznać wiele wyjątkowych funkcji naszej nagradzanej ciężarówki dystrybucyjnej
komentuje Rik van Aken, dyrektor ds. marketingu w DAF Trucks.
Źródło: DAF Trucks
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels