Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Jedzenie, świąteczne przekąski, ciepłe napoje i prezenty dla kierowców zawodowych
Utworzona: 2023-12-09

Wszystko to będzie czekać 12 grudnia 2023 roku, w miejscowości Gorzyczki, na stacji paliw Eurowag przy autostradzie A1 i granicy z Czechami.

Motto tegorocznego wydarzenia organizowanego przez Eurowag - dostawcę zintegrowanych rozwiązań dla komercyjnego transportu drogowego w Europie, brzmi "Prezenty nie mogą latać. Ty dostarczasz, my wspieramy". W ramach podziękowania za wysiłek i czas spędzony poza domem każdy, kto w godzinach 13:00-19:00 zatrzyma się przy stacji Eurowag (Raciborska 100A, 44-350 Gorzyczki) otrzyma darmowe jedzenie oraz napoje. Kierowcy będą mogli wybierać z menu, w skład którego wejdzie gorąca zupa frankfurcka, dwa rodzaje kiełbasek, ciasta, a do picia gorąca herbata, kawa lub lemoniada.

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom i wszystkim profesjonalnym przewoźnikom. Pomimo tego, co mówimy naszym dzieciom, to właśnie kierowcy sprawiają, że prezenty trafiają pod choinkę. Często spędzają oni w drodze adwent oraz święta z tego powodu i jako Eurowag chcemy choć trochę uprzyjemnić im ten czas mówi Tomasz Góralewicz, Sales Excellence Manager w Eurowag Polska.
❗ Ta świąteczna inicjatywa odbędzie się nie tylko na polskiej stacji, ale również w Czechach (Rozvadov – 5-6 grudnia br.), Słowacji (Malacky – 11 grudnia br.), na Węgrzech (Lébény, 11 grudnia br.) i Hiszpanii (Figures – 14 grudnia).

Źródło: Eurowag
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels