Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Modernizacja floty na najwyższym poziomie

Utworzona: 2024-01-12


Przejście na nową generację Sprinterów to dla FB-JELCZ nie tylko inwestycja w nowoczesne pojazdy, ale także optymalizacja działań floty. Dzięki innowacyjnym samochodom od Mercedes-Benz, firma będzie mogła zwiększyć swoją efektywność operacyjną.

Samochody Mercedes-Benz Sprinter będą pełniły dwie kluczowe funkcje. Przede wszystkim mają zapewnić komfortowy i bezpieczny przewóz pracowników do miejsca pracy, a także służyć do transportu osprzętu maszyn budowlanych. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania logistyczne Sprintery są zoptymalizowane pod kątem maksymalnej wydajności, co przyczyni się do efektywnego przewozu.

Pojazdy zostały wyposażone w nowoczesną ostrzegawczą belkę światła, która znacząco poprawia widoczność aut, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak mgła czy mocne opady deszczu. Dodatkowe światło nie tylko zwiększa bezpieczeństwo na drodze, ale także przyciąga uwagę innych uczestników ruchu, co jest kluczowe dla bezpiecznego prowadzenia floty.

Firmie FB-Jelcz dziękujemy za możliwość współpracy. Naszym priorytetem jest budowanie trwałych relacji, opartych na zaufaniu i satysfakcji klienta. Modernizacja floty to kolejny krok FB-JELCZ w kierunku doskonalenia działalności, podkreślając jej zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że Mercedes-Benz Polska może być częścią tej jakościowej zmiany powiedział Tomasz Lee, Kierownik Działu Floty Samochody Dostawcze, Auto Frelik, dealer Mercedes-Benz.
Zależało nam, aby Sprintery z nowej dostawy były spójne z naszą pozostałą flotą samochodów ciężarowych użytkowanych w naszej firmie. Dzięki Panu Pawłowi Szczygłowi z Mercedes-Benz Polska oraz Panu Tomaszowi Lee z Mercedes-Benz Auto Frelik udało się dostarczyć pojazdy Mercedes-Benz Sprinter Doka. Transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za transakcję oraz obsługę na wysokim poziomie dodał Mateusz Ulenberg, dyrektor techniczno-rozwojowy FB-Jelcz.
Źródło: Mercedes-Benz
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels