Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Planowane zamknięcia brytyjskich M25 i A3
Utworzona: 2024-02-12

National Highways informuje kierowców korzystających z autostrad M25 i A3 w hrabstwie Surrey i okolicach o weekendowych zamknięciach, które będą miały miejsce przez cały bieżący rok. Utrudnienia mają związek z rozpoczęciem kolejnej fazy przebudowy skrzyżowania 10.

Węzeł 10 na autostradzie M25 – skrzyżowanie z autostradą A3 w Wisley – jest jednym z najbardziej ruchliwych w kraju, dlatego w tym miejscu codziennie tworzą się duże korki. Z tego względu liczba wypadków, do których dochodzi w tym punkcie jest jedną z najwyższych na angielskich autostradach i głównych drogach kategorii A w kraju. Przebudowa ma przyczynić się do spadku liczby kolizji o około jedną trzecią oraz zapewnić lepsze połączenie i płynniejszy ruch dla 270 000 kierowców, którzy codziennie korzystają z tej trasy. Ze względu na bezpieczeństwo kierowców i pracowników wykonujących prace, w ciągu roku konieczne będzie zamknięcie autostrad M25 i A3 podczas kolejnych weekendów, aby umożliwić bezpieczne i wydajne zakończenie prac.

Pierwsze zamknięcia nastąpią w lutym i marcu:

🔸 A3 pomiędzy Send a węzłem 10 (Wisley):
Całkowite zamknięcie autostrady w obu kierunkach – od 21:00 w piątek, 23 lutego do 6:00 w poniedziałek, 26 lutego. Prace rozbiórkowe mostu.

🔸 M25 między węzłem 11 (Chertsey Interchange) a węzłem 10 (Wisley):
Całkowite zamknięcie jezdni w obu kierunkach – od 21:00 w piątek, 15 marca do 6:00 w poniedziałek, 18 marca. Rozbiórka mostu i montaż suwnicy.

W ciągu roku planowane są dalsze zamknięcia. Szczegółowe informacje na temat będą publikowane na stronie internetowej National Highways. Ze względu na charakter prac, planowane terminy zamknięć mogą ulec zmianie w przypadku wystąpienia zdarzeń niezależnych od spółki – np. niekorzystnych warunków pogodowych. Zgodnie z planem, modernizacja węzła 10 na M25 zakończy się latem 2025 r.

Źródło: National Highways
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels