Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Targi Kielce - trzeci w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw

Przyszłość na Targach Autostrada Nowa Infrastruktura

Utworzona: 2024-04-03


Koparki, przyczepy, znaki drogowe, pręty kompozytowe oraz wiele nowoczesnych technologii zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy z Polski i Europy Zachodniej. To najważniejsze spotkanie w kalendarzu wykonawców prac drogowych, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 10 do 11 kwietnia 2024 roku.

W Targach Kielce już po raz 27. wykonawcy prac drogowych, zarządcy dróg krajowych i lokalnych spotkają się z producentami, którzy kreują trendy w branży budownictwa infrastrukturalnego. Wśród ofert naszych wystawców nie zabraknie innowacji. Na wystawie znajdzie się m.in. absolutna nowość – bezawaryjna wywrotka z zabudową, której praca wspomagana jest przez sztuczną inteligencję mówi Joanna Adamczyk, manager Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura.
Wśród wystawców Targów Autostrada Nowa Infrastruktura znaleźli się m.in. twórcy naczep i przyczep dla pojazdów ciężarowych, włókien celulozowych przeznaczonych do mieszanek mineralno-asfaltowych i urządzeń zabezpieczających ruch drogowy. Firmy świadczące usługi w dziedzinie wynajmu i obsługi pojazdów specjalistycznych zaprezentują m.in. układy wydechowe dla pojazdów budowy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Konferencje i debaty

Podczas targów znani eksperci poprowadzą liczne konferencje i debaty dotyczące m.in. z rozwoju sieci dróg w województwie świętokrzyskim, finansowania projektów, wdrażania innowacyjnych rozwiązań na placach budowy oraz dostosowania dróg do współczesnych standardów bezpieczeństwa. Mariusz Staniek, prezes zarządu Eko Energy Poland, podzieli się doświadczeniem realizacji projektów dla kilkuset samorządów w Polsce. Poruszy również kwestie współpracy jednostek samorządu terytorialnego z dostawcą energii i właścicielem słupów oświetleniowych. Eksperckie prelekcje o prawnych aspektach prowadzenia inwestycji budowlanych poprowadzą Maciej Grzybowski oraz Mateusz Biciutk – radcy prawni z Kancelarii JDP.

Wspólne wystawy z Targami Ekotech

Z targami Autostrada Nowa Infrastruktura w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się także XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Na wspólnej przestrzeni czołowi producenci zaprezentują maszyny i urządzenia wykorzystywane w gospodarce odpadami, transporcie odpadów oraz usług związanych z segregowaniem śmieci. Pojawią się tam m.in. odśnieżarki oraz mobilne myjnie.

Branżowi zwiedzający w Targach Kielce

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego to doskonała okazja dla wykonawców prac drogowych, firm transportowych, zarządów dróg oraz podmiotów związanych z branżą do zapoznania się z ofertami najlepszych producentów sprzętu i surowców, a także do przeprowadzenia owocnych rozmów biznesowych. Wstęp na wystawę jest darmowy po rejestracji na stronie internetowej wydarzenia lub wypełnieniu formularza rejestracyjnego w terminalu wejściowym.

⏰Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura potrwają od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w Targach Kielce.

Do ulubionych Targi Kielce - trzeci w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw
FIRMOWY SPOTLIGHT
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels