Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czym zaskakuje specjalna seria używanych ciężarówek T Red?

Utworzona: 2024-04-02


Ciężarówka Renault Trucks T Red wyróżnia się wysokiej klasy wykończeniem, specjalnie odnowionym przez zespoły projektowe producenta. Dbałość o szczegóły widać również we wnętrzu pojazdu, ale to nie wszystko.

Pojazdy francuskiego producenta zaprojektowano tak, aby mogły przejechać ponad milion kilometrów. Dlaczego więc zatrzymywać się wcześniej? W ramach swojego zaangażowania w podejście zorientowane na środowisko i ekologię, producent przeciwstawia się starzeniu pojazdów, przedłużając ich pierwszy okres eksploatacji. Umożliwia w ten sposób swoim klientom intensywne użytkowanie ich przez dłuższy czas. W czasach niedoboru zarówno ciężarówek, jak i kierowców, producent, który zawsze podkreślała atrakcyjność używanych ciężarówek dla przewoźników i kierowców, wprowadza na rynek trzecią ich serię specjalną: T Red. To samochody trwałe, wydajne i dostępne od ręki.

Dynamiczny design

T Red wyróżnia się wysokiej klasy wykończeniem, specjalnie odnowionym przez zespoły projektowe producenta. Kolor nadwozia to odcienie szarości oraz charakterystyczna dla marki czerwień. Projektanci opracowali asymetryczny design i zastosowali dynamiczne linie graficzne na bokach pojazdu, symbolizujące nowe logo francuskiego producenta. Tę dbałość o szczegóły widać również we wnętrzu pojazdu, gdzie także zastosowano charakterystyczne kolory: kierownica i fotele mają czerwone przeszycia, dywaniki podłogowe również są obszyte na czerwono. Pierścienie wentylacyjne na desce rozdzielczej są czerwone, podobnie jak centralny ekran głównego wyświetlacza. Wykończenie deski rozdzielczej i wewnętrzne boki drzwi w kształcie bumerangu charakteryzują się dynamicznym czerwono-szarym wzorem zastosowanym na nadwoziu. Tabliczkę z nazwą, wzorami i kolorami serii specjalnej umieszczono nad łóżkiem, zapewniając widoczność z zewnątrz pojazdu. Modyfikacje te przeprowadzane są w centrum adaptacji długodystansowych samochodów ciężarowych Renault Trucks, zlokalizowanym w samym sercu zakładu przemysłowego w Bourg-en-Bresse.Innowacyjne podejście do wspierania gospodarki o obiegu zamkniętym

Koncepcja T Red doskonale ilustruje podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym - producent kładzie nacisk zarówno na pojazdy używane, jak i na ponowne wykorzystanie użytych części. Zachęca innych do wykorzystywania zasobów w obiegu zamkniętym, preferując stosowanie części używanych i komponentów regenerowanych fabrycznie, zgodnie z rygorystycznymi procesami przemysłowymi. Aktualizacja oprogramowania silnika i skrzyni biegów zapewnia ograniczenie zużycia paliwa i zwiększenie bezpieczeństwa jazdy (oświetlenie zakrętów, wskaźnik obciążenia, zarządzanie hamulcami). Wszystko to pomaga zredukować emisję CO2 związaną z produkcją nowych komponentów.

Nowa seria używanych ciężarówek jest objęta gwarancją do 240 000 km lub 24 miesięcy, która obowiązuje w całej sieci Renault Trucks obejmującej ponad 1100 punktów serwisowych. Pod pewnymi warunkami pojazdy mogą być również objęte połączoną usługą serwisową Start&Drive Excellence Predict, która umożliwia zdalne planowanie przestojów z wyprzedzeniem i grupowanie przestojów, aby zapewnić optymalne działanie w dłuższej perspektywie. Pojazdy są dostępne w całej Europie w autoryzowanej sieci „Used Trucks by Renault Trucks”.


Źródło: Renault Trucks
Do ulubionych
FIRMOWY SPOTLIGHT
PST OST SPED SP. Z O.O.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels