Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Install

VIII edycja Akademii czasu pracy kierowców: klucz do sukcesu w branży transportowej

Utworzona: 2024-05-22


Branża transportowa staje przed coraz większymi wyzwaniami. Zmieniające się meandry przepisów dotyczących transportu oraz warunków pracy kierowców i delegacji powodują niepokój u wielu przewoźników. Dlaczego? Presja stale rośnie. Każdy błąd może kosztować drogo, a w obecnych trudnych czasach, należy szczególnie unikać konsekwencji finansowych.

Czas pracy kierowców bez tajemnic

Aby sprostać wyzwaniom związanym z czasem pracy kierowców, wystartowała już VIII edycja Akademii Czasu Pracy Kierowców. To nie tylko szansa na zrozumienie skomplikowanych regulacji ustawowych, ale także możliwość zdobycia konkretnych wskazówek, które pomogą w zarządzaniu firmą transportową, rozliczaniu płac i czasu pracy kierowców.

Obecne czasy nie pozwalają na błędy. Utrata reputacji, szkody finansowe – czy twoja firma może sobie na to pozwolić? Braki kadrowe w branży transportowej są poważne, a czy twoja firma może ryzykować reputację jako pracodawca łamiący przepisy dotyczące czasu pracy i płacy? Czy możesz sobie pozwolić na stres i kontrole? Niestety, dla wielu polskich przewoźników taka jest rzeczywistość. Łatwo jest pogubić się w gąszczu przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, prawa pracy czy Pakietu Mobilności, zwłaszcza że przepisy te są często aktualizowane i zmieniane.

Jak uniknąć błędów w prowadzeniu działalności transportowej?

Kluczem jest posiadanie odpowiedniej wiedzy. Jeśli znasz przepisy i umiesz je interpretować, to ryzyko popełnienia błędów będzie znacznie mniejsze. Wiedza pozwoli ci prowadzić firmę świadomie, eliminując stres związany z niejasnościami prawnymi i pozwalając działać efektywniej. Wspomagając się odpowiednimi narzędziami do rozliczania czasu pracy kierowców zgodnie z przepisami, można uniknąć błędów i poprawić efektywność działalności transportowej. Takie narzędzia, jak programy i aplikacje, są nieocenione dla firm, które zajmują się samodzielnym rozliczaniem czasu pracy kierowców.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat rozliczania czasu pracy kierowców, Pakietu Mobilności czy wynagrodzenia kierowców, zapraszamy do udziału w VIII edycji Akademii Czasu Pracy. To doskonała okazja, aby poznać tajniki prowadzenia firmy transportowej świadomie i efektywnie. Trenerem prowadzącym szkolenie jest doświadczony Maciej Kabaciński – autorytet w dziedzinie rozliczania czasu i płacy kierowców, a także wdrożeniowiec systemów Grupy Inelo. Przekazuje nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne wskazówki, które można zastosować w codziennej pracy. Patronem medialnym Akademii czasu pracy kierowców jest etransport.pl. Z kodem rabatowym: etransport.pl otrzymujesz 5% rabatu.

Zapisz się do VIII edycji Akademii Czasu Pracy Kierowców i wybierz pakiet

Ważne terminy!
Otwarcie zapisów do Akademii czasu pracy: 21.05.2024 r.
Przyjmowanie zapisów: 13.06.2024 r.
Start: 14.06.2024 r.
Do ulubionych Install
Photo by Josh Hild from Pexels