Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Ciężarowy akcent na królewskiej paradzie
Utworzona: 2022-06-16

Ciągniki siodłowe IVECO S-WAY holowały mobilne platformy aleją The Mall w Londynie na paradzie zorganizowanej z okazji 70 lat panowania królowej Elżbiety II. Pojazdy podstawiła firma przewozowa KB Event.

Trzy ciągniki siodłowe IVECO S-WAY w trakcie parady holowały mobilne platformy. Dwa z nich były wyposażone w silniki zasilane sprężonym gazem ziemnym (CNG), co wzmocniło akcent zrównoważonego rozwoju w trakcie tego wydarzenia. "Gazowce" zostały sprzężone z platformami "70s Northern Soul Trailer" oraz "Platinum Pals" z postaciami z bajek i kreskówek dla dzieci, takich jak Listonosz Pat, Sooty i Sweep, Bill i Ben, Bagpuss, Miś Paddington, Danger Mouse oraz Wallace i Gromit. Trzeci ciągnik IVECO S-WAY holował platformę "80s Breakdance".


Parada z okazji platynowego jubileuszu brytyjskiej monarchini obejmowała międzynarodowe pokazy sztuki ulicznej z elementami teatralnymi, muzycznymi, cyrkowymi, karnawałowymi i kostiumowymi. Wydarzenie zorganizowano na cześć Elżbiety II, m.in. w podziękowaniu za szacunek Jej Królewskiej Mości dla przyrody oraz pracę na rzecz Brytyjskiej Wspólnoty Narodów.


KB Event jest liderem w stosowaniu zrównoważonych rozwiązań na paradach i temu podobnych wydarzeniach. Obecnie wiele kontraktów realizujemy z wykorzystaniem biopaliw opartych na uwodornionych olejach roślinnych (HVO), z wykluczeniem oleju palmowego. Stale badamy także nowe możliwości, które pojawiają się na rynku. Pojazdy IVECO S-WAY w znacznym stopniu pomogły nam w zorganizowaniu parady w sposób przyjazny dla środowiska
- powiedział Richard Burnett, dyrektor zarządzający KB Events.
Pojazdy IVECO S-WAY Natural Gas (LNG lub CNG) są przyjazne dla środowiska nie tylko dlatego, że pozwalają ograniczyć emisję CO2 nawet o 95%, ale także emitują do 50% mniej hałasu w porównaniu z ich odpowiednikami zużywającymi olej napędowy, oferując kierowcy wysoki komfort jazdy.

Źródło: IVECO
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels