Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

INELO

Najlepsze narzędzie do analizy czasu pracy oraz wykrywania manipulacji w rękach polskiej policji

Utworzona: 2023-08-14


Polska Policja jeszcze skuteczniej będzie kontrolować przewozy drogowe towarów i usług – na jej wyposażenie trafiły 53 licencje Tachoscan Control.

To nie pierwsza styczność Policji z naszym oprogramowaniem – w zeszłym roku wybrała je Komenda Stołeczna Policji. Teraz doszło do zakupu centralnego dla większej ilości oddziałów.

Szkolenie policjantów

W ramach podpisanego zamówienia odbyło się już pierwsze pięciodniowe szkolenie dla kilku grup policjantów, które przeprowadził Piotr Dajema, Ekspert do spraw wdrożeń i szkoleń. Na tym jednak nie koniec – już niedługo odbędzie się kolejne spotkanie, tak aby użytkownicy mogli korzystać z możliwości oprogramowania, które zostało dostosowane do indywidualnych wymagań określonych w zamówieniu.

Tachoscan Control – pierwszy wybór dla organów kontrolnych

Rozszerzenie współpracy z Policją potwierdza, że oprogramowanie Tachoscan Control jest wysoko cenione na rynku i stanowi najlepsze narzędzie do analizy czasu pracy kierowców oraz wykrywania manipulacji. To znaczący dowód, że niezmiennie jesteśmy pierwszym wyborem dla europejskich organów kontrolnych. Z oprogramowania i urządzeń do analizy czasu pracy kierowców oraz wykrywania manipulacji korzysta 45 inspekcji kontrolnych w 25 krajach, m.in. ITD, czy BALM (dawniej BAG).

Źródło: Inelo
Do ulubionych INELO
PREZENTACJA FIRMY
ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels