Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

INELO

Wypłata części wynagrodzenia kierowców „pod stołem” może wpłynąć na bankructwo przedsiębiorstwa?

Utworzona: 2023-10-06


Odpowiedź znajduje się w najnowszej wersji ebooka przygotowanego przez Inelo Wypłata pod stołem – dlaczego jest nie tylko nielegalna, ale też nieopłacalna?

Rozliczanie czasu pracy kierowcy do tej pory nie było zadaniem prostym – a po zmianach z 2022 r. w ustawie o czasie pracy kierowców oraz zmianach podatkowych to zadanie stało się nie lada wyzwaniem. W związku z dużym nagromadzeniem zmian utarło się sporo mitów dotyczących wynagrodzenia, a część pracodawców nadal w niewłaściwy sposób przelicza wypłaty kierowców.

Jednym z głównych grzechów, które w dłuższej perspektywie mogą wpłynąć nawet na bankructwo przedsiębiorstwa, jest wypłata części wynagrodzenia kierowców „pod stołem”. W ebooku autorstwa Mateusza Włocha, eksperta ds. rozwoju i szkoleń, poza wyjaśnieniem zmian, przytoczone zostaną przykłady, często spotykane w firmach specjalizujących się w przewozach międzynarodowych, w których rozliczanie kierowców w sposób prawidłowy jest nie tylko bezpieczne dla firmy, ale często także korzystniejsze finansowo.

Pobierz ebooka: Wypłata pod stołem – dlaczego jest nie tylko nielegalna, ale też nieopłacalna?

Autor: Mariusz Włoch, ekspert ds. rozwoju i szkoleń
Źródło: Inelo
Do ulubionych INELO
PREZENTACJA FIRMY
MWB Trans - Mariusz Wieczorek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels