REKLAMA

Ideal Work opinie
ID: 140053

Możecie coś powiedzieć o tej firmie? ://w-niemczech-praca. pl/kierowca-kat-c-ma gazynier/23737/ Jestem zainteresowany pracą tam

~Marcin
*.grtech.pl

Posty (71)

~TV reporter
2018-04-05 23:05:57
Witajcie. Po wpisach widzimy ze jest tam faktycznie obóz pracy. Prosimy podajcie więcej szczegółów: tel. gdzie ta agencja się mieści, jak się tam dostać. Chcemy stworzyc reportaż i przeniknąć do środowiska. Dzięki prowokacji może pomożemy innym osobom.

1

~Krystian
2018-04-15 21:08:22
Obóz obozem, ale jakie ma firma lekceważące podejście do pracownika!Na wszystkim oszukują. Na mieszkaniach na umowach. Nawet za transport w delegację każą płacić.

1

~Szycha
2018-04-23 15:23:22
Witam

Z całego serca Nie POLECAM tej firmy w Hessen GLS.
Praca mimo że jest ciężka to idzie się do niej przyzwyczaić.
Opinie na temat Koordynatora potwierdzam, arogancki gburowaty i z brakiem szacunku.
Mieszkanie Fatalne, łóżko moje to żółta gąbka i całe jest skręcone drutami i trytkami, zlew był zatkany i dosłownie zarzygany. 3 tygodnie kazali nam to myc wkoncu zgodzilismy się, odetkaliśmy ale nagle, szwagier'' koordynatora przyszedł i sam zaczął odkręcać bez naszej wiedzy, zalał gnojem całą podłogę i ziemniaki z tego zlewu, przyniósł mopa i kazał sprzątać, po tym fakcie wyraziłem sprzeciw zaczęła się kłótnia i koordynator stanął w jego obronie mówiąć że mamy wy*ać pod koniec tygodnia. Taka wdzięczność za odetkanie i przeczyszczenie zlewu. Ze względu na WARUNKI MIESZKALNE i KOORDYNATORA Szczerze nie polecam tej firmy. ! DOPÓKI JEST TEN KOORDYNATOR ! w Dodatki kolega jest hydraulikiem i chcieli żeby wszystkie sprawy hydrauliczne za darmo zrobił w 4 pensjonatach. Szukali de*ila który za darmo wszystko zrobi.

1

~Andrzej
2018-04-25 18:59:08
Ja złamałem nogę i mnie wyrzucil z pracy!Taka firma IDEAL

1

~Pozytywny
2018-04-28 02:37:20
Endrju głowa do góry, jest coś takiego ja sąd pracy. Pozdrawiam

1

~Sylwek
2018-05-04 07:57:11
Ludzie omijajcie ta agencje szerokim łukiem a pan Klimek juz zostal zgloszony do PiP

1

~Adi
2018-05-04 08:02:53
Traktuja ludzi jak bydlo cos nie tak i wypad masz godzine na spakowanie i rób co chcesz a pana klimka nie obchodzi czym wrucisz do domu

1

~Długi
2018-05-21 21:31:28
Wypłata na czas to jest powód, że praca jest w porządku pomijając fakt jak jest ciężka?Ludzie to pracą nazwać nie można... to niewolnictwo 21 wieku. Za 4600zł (odjąć od tego opłaty za przejazdy do pracy) to szkoda z siebie kalekę zrobić. Brak zaufania do tej firmy. Na każdej płaszczyźnie.

1

~Karol
2018-06-28 14:06:25
Szczerze nie polecam pracy w sortowni GLS w neunstein, praca jest dosłownie katorżnicza i ponad ludzkie sily, po kilku miesiącach możesz się pożegnać ze zdrowiem dodatkowo za śmiesznie małe pieniadze. Podejście do pracownika jest takie iż niemieccy liderzy i polscy folksdojcze dosłownie tobą gardzą i jedyne co ci powiedzą to sznela sznela, raz nawet jeden z niemieckich liderów podszedł do mnie pokazał mi że źle ułożyłem dwie paczki i zwyzywal mnie od gnid i powiedział że polska to szajsland. Także jeżeli chcesz się poczuć jak więzień z auchwitz i zniszczyć sobie zdrowie za kilka euro to tam jedz.
~gacek c*
2018-06-28 18:58:29
* gacka

1

~antygacekteam
2018-06-28 18:58:30
gacet to nub

1

~gacek c*
2018-06-28 18:59:43
gacek to moron

1

~gacek c*
2018-06-28 19:00:14
tam wyzej miało byc je-ba-ć gacka

1

~Długi
2018-08-30 17:49:16
* gacka... to pała i konfident!!!

1

~Długi
2018-08-30 17:50:20
Je, ba. c gacka... to pała i konfident!!!

1

~Długi
2018-08-30 17:53:33
Zacznę może od samej pracy która wygląda niczym za czasów faraona. Praca w prawie 50 stopniowym upale bo tak nagrzewa się kontener pozostawiony na zewnątrz na słońcu. Przy tak wielkim wysiłku jakim jest podnoszenie paczek nawet i po 50 kg i więcej przy takiej temperaturze oraz pracy na akord, bo kolor premiowany (zielony) musi być codziennie zrobiony przez polaków. Sam byłem świadkiem jak pracownicy mdleli od przepracowania oraz gorąca, nie mając żadnej klimatyzacji, a jedynie wodę do picia. Na każdym kroku jedynie pospieszali i straszyli zwolnieniem. Nawet osoby które skanowały paczki nienadążały ich rozdzielać na poszczególne taśmy transportowe. Ale największym problemem jaki tam był w pracy i na kwaterze którą zamieszkiwaliśmy był Pan koordynator Dariusz G. To osoba która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu tak liczną kadrą pracowników i gołym okiem było widać, że sobie nie radzi z obowiązkami jakie powierzyła mu firma ideal work germany. Ten człowiek pomylił profesje i zamiast dogadywać się z pracownikami to robił wszystko na przekór. Chyba, że firma zezwala mu na takie zachowanie i spiskowanie, podsłuchiwanie pod drzwiami oraz wmawianie pracownikom, że szkodzą firmie itp zalicza się do jego obowiązków. Ten człowiek jest w ogóle nie pomocny, a jedyne co robi to szkodzi interesom firmy. Widać to na forum co ludzie wypisują, a 99% tych komentarzy to prawda. Dziwi mnie fakt, że taka osoba jak Pan Dariusz. G pomimo tylu negatywnych komentarzy, skarg w biurze firmy oraz skarg do państwowej inspekcji pracy tam nadal pracuje i śmieje się wszystkim w twarz. Wypłaty też tam się nie zgadzają bo z miesiąca na miesiąc ludzie zarabiają coraz mniej, a panie w biurze nie potrafią w logiczny sposób tego wyjaśnić. Co do warunków mieszkaniowych to też mogę wiele napisać bo hotele które nam zapewnił pracodawca są naprawdę w opłakanym stanie. W jednym z hoteli zawaliła się podłoga, a wiele razy było zgłaszane, że budynek za bardzo siadł i grozi zawaleniu by mogli w nim mieszkać ludzie. Poza tym myszy są na porządku dzienny oraz wszechobecne muchy. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pokoje miały być nieodpłatne, a firma nalicza nam podatek w wysokości ponad tysiąca złotych. Bardzo drażniło mnie jak i wielu innych pracowników weekendowe libacje zakrapiane ogromną ilością alkoholu oraz narkotyków. Ciężko było wypocząć po tak ciężkiej pracy słysząc przez ścianę regipsową pijaństwo i awantury. Ale cóż... Jaka praca tacy pracownicy. Z całym sumieniem nie polecam pracy w niemieckim neuenstein : (

1

~norbi
2018-09-14 14:17:47
Darujcie sobie tam wyjazd! (98%ludzi którzy tam pracują to alkoholicy i nie tylko... o wyspaniu się zapomnij!!!melanże co weekend grube, a codziennie darcie ryja i trzaskanie drzwiami. W mieszkaniach brudno i myszy : (Często nie ma wody ciepłej i ogrzewania. A co do pracy to kto ma ochotę przeżucać paczki nawet po 35kg i nawet ccisz kogoś do pasem większe, to napiszę szczerze:Panowie szkoda waszego drowia za te nic nie warte 1200 euro. Czy to jest normalna firma która wysyłamaile i smsy do byłych i obecnych pracowników, że jeśli polecisz kogoś do pracy to Ideal zapłaci ci za to 50euro. Hahaha. Smieszna rekrutacja Idealu!Normalna firma (z renomą) nie rekrutuje w taki sposób pracowników!Tak Idealu... ludzie się już przejechali na waszych wyjazdach do niemiec. Najwyższa pora uprzedzać ludzi przed wyjazdem o warunkach mieszkaniowych. O patologii jaką zatrudniacie (bo któżby zechciał pracować normalny w takich warunkach, z takimi ludzmi i wykonywać tak ciężką pracę) że w kontenerach jest ponad 50stopni i ludzie mdleją, o kontrakcie, który jest śmieszny i przedłużany co miesiąc. A jak podpadniesz majstrowi to zjeżdzasz po miesiącu. Pracowałem tam i wszystkim normalnym odradzam tam pracy. Pozdrawiam normalnych :)

1

~kibito
2018-09-18 12:56:50
Powiem tak, stawiano mi inne warunki pracy niż są, mówiono mi praca tylko na rano, nie jest ciężka paczki max 15kilo... Okazało się że praca jest ciężka i trzeba rozładować i załadować cały kontener paczek, nie jakieś skanowanie czy sortowanie tylko praca fizyczna nie są przestrzegane zasady bhp, można sobie krzywdę zrobić i jeżeli ktoś lubi taka pracę to ok. Mogłem zdjęcia zrobić i udostępnić dla niedowierzajacych, ludzie w mieszkaniu spożywają dużo alkoholu, wszędzie są butelki, palą papierosy w pokojach, w kuchni tak brudno że muchy latają, lodówka się nie domyka, półek brakuje, piecyk cały brudny, mikrofala brudna no jeden wielki syf! ludzie żyją jak w chlewie, nie ma gdzie sobie rzeczy schować, musiałem w torbie trzymać. Praca jest od 5 do 8 najcięższa praca z rana, po południu od 14:30 do 19, ale już nie ma samych po 30-40kg tylko różne. Jeżeli ktoś chce za 1000euro (zakwaterowanie 100euro i dojazd do pracy 10euro) ryzykować zdrowie to lepiej iść do pracy na produkcję w Polsce tak zwane obozy pracy w których jest lekka robota w porównaniu do tego. Ludzie nie przez idealwork zarabiają 2500euro około, oni mówią 1300euro, ale wychodzi 25-30* godzin tygodniowo. Nie zawsze tyle samo godzin. Jeżeli ktoś chce ryzykować zdrowiem za taką lichą kasę to naprawdę niech szuka pracy w Polsce na stacji za 3000zl.

1

~Xyz
2018-11-14 18:49:09
Organizacja to jest jeden *a wielki dramat. Koordynatorzy nie stawiają się na czas zdarzało się tak że busy nie przyjeżdżały po nas po pracy A do miejsca zamieszkania 20 km !!!. Ciężka żmudna robota w której jest się wykorzystywanym. Tak samo warunki na domkach tragiczne A w rozmowie z pośrednikiem z agencji było zapewnianie jest są dobre no są takie dobre że myszy biegają po schodach i pokojach. Zastanówcie się 50 razy zanim wybierzecie tą agencję i ta pracę. Pozdrawiam

1

Idealnykurier
2019-02-13 13:00:09
Witam wszystkich zainteresowanych pracą jako kurier w miejscowości Kassel w Niemczech. Zgadzam się i potwierdzam opinie Bartka, dannego i innych z własnego przykrego doświadczenia. Niestety dałem się nabrać na miłe słowa, kłamstwa że mają być same firmy, brak pobrań, fajne samochody i 50 stopów max. Na miejscu wieeeelkie rozczarowanie.
Myślisz że byłeś kurierem w PL to dasz radę w DE? NIE DASZ!
Wykorzystywan ie za nieludzkie pieniądze, które fajnie jak dostaniesz na koniec miesiąca. Ja wciąż czekam niestety i nie życzę wam takich strasznych doświadczeń jakie mnie spotkały na miejscu. Uważajcie na ogłoszenia na Olx tej firmy w Kassel i Lipsku, również jako rozładowanie/sortowa nie paczek na magazynie. I czytajcie opinie! Nie są tu one przypadkowo i uwierzcie że nie piszą ich wyłącznie osoby które nie są nauczone ciężkiej pracy.

-1

~Życzliwy
2019-03-06 11:26:14
Oszukują na wszystkim i wykorzystuje Ideal work ludzi. Nie płacą za ciężką pracę jak trzeba, więcej pieniędzy biorą w kieszeń niż wypłatę dostaniesz. Za mieszkanie biorą gdzie warunki koszmar, za dojazdy do pracy biorą, kiedy mają dotacje od firmy GLS na paliwo. Okradają jak mogą, na opiekę nie licz u koordynatorów i na opiekę medyczną w niemczech. Pracowałem u nich W Kassel i nie tylko. Na załadunkach przerąbane... jak by mogli to z batem by stali przy Tobię byś więcej zrobił !!! Więc odradzam !!! pracę u nich. !!! Tam pracują tylko Ci co uciekają przed prawem z POLSKI albo kłopotami na osiedlu... Firma porażka.

1

~zainteresowany
2019-03-25 13:22:08
Swoją drogą, ciekawe ile taka agencja dostaje na godzinę, a ile potem płaci ludziom...

1

~Olaf
2019-05-04 19:08:22
To nie agencja jest winna. Agencja podpisuje umowy gdzie może wejść to ten GLS jest porabany. DHL, Hermes to przy nich Pikuś. Nie dziwie sie ze w calej Polace sa ogloszenia do tej sortownii-masakra

1

~krystian
2019-06-15 16:58:11
zobaczcie to

s://www. youtube. com/watch?v=A8d2yMGe doc

1

~Anton
2019-10-10 01:43:41
Czy ktoś z was miał zapis w umowie dotyczący kosztów wynajmu w przypadku nie podjęcia pracy?

1

~Bartek
2020-02-24 00:36:03
Powiem tak jak żyje nie byłem w takiej pracy pracownika mają za śmiecia ja przepracowałem z kolegą tydzień i dostaliśmy 200 zł :) podkreślam "zł" Kordynator
Dramat ! Chłop powinien kible sprzątać bo się nie nadaje do tego stanowiska szkoda twojego czasu aby tam jechać pozdrawiam (żenuuuuaa) to nie jest firma to tania siła robocza... jak w burdelu... Masakra

1

~Elo
2020-05-25 20:31:35
Cześć dostałem ofertę wyjazdy na magazyn rozładunek i załadunek agencja znajduje się w Inowrocławiu czy warto jechać?
~Andrzej
2020-08-13 18:51:49
A jak jest w Leipzig
~Andrzej
2020-08-13 18:52:35
Wie ktoś może
~Tomek
2020-08-13 19:11:52
Tak warto kolega tam jeździ bardzo sobie chwali robota ułożona kasa na czas,
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.207.106.142

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels