Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

steinkuehler - opinie

ID: 172236


Witam,
pracował/pracuje ktoś może w firmie steinkuehler: proszę o rzetelne opinie.

Posty (114)

~czas na zmiany
Firma po odejsciu jednego z dwoch spedytorow bierze byle jakie ladunki z gieldy. Mlodzi spedytorzy nie znają sie na swojej robocie. Burdel w planowaniu. Oddział Krefeld takze lipa. Odeszlo duzo kierowcow bo firma placi tylko 24 euro diety. Na francje daja koperte z lewymi kwitami do kontroli.
~Jarek
Jak by co uderzajcie do dysponentki Marceliny, latwa *, jak dobrze zakrecicie sie, macie lekka i przyjemna prace, a po pracy relaks.. szczegolnie lubich starszych wiekiem i najlepiej zonatych... grunt to dobrze w firmie ustawic sie i jest ok... ja nie narzekam
~Stein.
2/1 2000e, 3/1 2500e
2/2 można jeździć tylko trzeba się dogadać, tacho czyste, nowe fury, w systemie 3/1 własny zestaw na stanie także nie trzeba tobołów ze sobą wozić.
~Stein.
A i jeszcze raz w miesiącu można osobówkę na bazie zatankowac (max 70 litrów).
~Niemiecki niewolnik
Stein pisze trochę bzdury:)
Wypłaty 2/1 od 1700e do 1970e. Jest to zależne od ilości dni w pracy.
U Pana W. tacho czyste? Buhahaha. Głupie pytania i o*l za nic w gratisie. No chyba, że ktoś tak lubi.

A o tankowaniu fury słyszałem, ale trzeba swoim autem się bujać po bazach: Barby, Krefeld, Hamburg, Mannheim itp. Gdzie tu interes???

Firma pikuje na ryj. Gabi wzywa kierowców do biura i zmusza do zostania na 3 tygodnie. Przypominam, że umowa jest na niepełnym etacie. Brakuje kierowców (nie dziwię się) a auta stoją po bazach.
~Luk
Wszędzie piszą, że kierowców okrawają na godzinach nocnych. W Steinkulerze nie placa za nie wcale wiec nie ma o czym gadać.
Ogólnie naczepy to złomy a radzić sobie trzeba samemu. Płacą za 10h roboczych a resztę robisz za darmo. Im więcej tym lepiej. Nie polecam
~Luk
Wszędzie piszą, że kierowców okrawają na godzinach nocnych. W Steinkulerze nie placa za nie wcale wiec nie ma o czym gadać.
Ogólnie naczepy to złomy a radzić sobie trzeba samemu. Płacą za 10h roboczych a resztę robisz za darmo. Im więcej tym lepiej. Nie polecam
~Gucio
* panisko W. i cały ten burdel. Co tu się rozpisywać kołchoz i tyle, a *lenie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz to wypisują typy co mają kolana w strupach i brązowe palce. Jechać do roboty z nastawieniem że trzeba będzie się wykłócać o powrót? Bezsens. W domu od czwartku człowiek chodzi struty że w niedziele trzeba wrócić w to bagno. Tacho prze*e we wszystkie strony i frajerek ma to w piździe bo robota ma być zrobiona na zapas i c*a a n znaczenie ma czy znasz dobrze jezyk. Kilka dobrych mo*dek odeszło w c* po wiecznych kłótniach z de*ilem, a to o czymś świadczy. Jak nie będziesz robić po myśli c*elika to zapomnij o powrocie w piątek jak wszyscy tylko do* ci tak ze w sobotę zawsze będziesz zjeżdżać. No i te telefony ukochane... także dla każdego co ma trochę godności i nie chce z* sobie psychiki przez idiote radzę omijać wielkim ale to *a OGROMNYM łukiem.
~Grucha
Bardzo mili koledzy
Bardzo kiepskie zarobki
rafal1985
Witam. Mam propozycję pracy w Steinkuhler baza Grossbeeren. Jako że do tej pory jeździlem tylko Solo czeka mnie przyuczenie i tu moje pytanie mam do wyboru plandeke, silo lub cysterne. Mozecie koledzy podpowiedziec co na poczatek bedzie lepsze/ sensowniejsze dla swiezaka? Z góry dziękuję
~Mario
System 2/1 zaproponowali 1860 euro xd ha ha
~Pawel
Witam pracuje ktos na ta chwile w steinkuhler sam zaczynam prace prosze o jakies info
~Ordynator jest tylko 1
Firma wporzo,
Robota poukładana,
Piękne panie spedytorki.
~Ordynator jest tylko 1
Szefowa lubi Polaków,
Winter też.
Gotheswerk
Pawel a na jakim oddziale Steinkuhler robisz i na czym latasz?
~Nicolas 1990
Witam wszystkich, ciężko się dostać do steinkuhler na cysternę? Oraz ktoś może powiedzieć jaka wychodzi stawka na 1 klasie podatkowej?
Cobe
Omijajcie tą firmę dalekim łukiem. Kołchoz za 4 tyg pracy 7000zł pracowałem tam 3msc o 3 za długo. Polaczki zasuwają jak w obozie pracy nie polecam, miejcie trochę godnosci. Brakuje tylko żeby was tam wagonami bydlęcymi wozili. Arbait macht frei i to za miskę ryżu.
~Były
Gruby Synku tatusia. Zapomniałeś jak Cię spotkałem na parkingu, a ty się bałeś z auta wyjść Pod.aczu, i ryczałeś jak niemowle. Potem przepraszałeś. Usuń te posty bo świat jest mały.
~Były
Gruby Synku tatusia. Zapomniałeś jak Cię spotkałem na parkingu, a ty się bałeś z auta wyjść Pod.aczu, i ryczałeś jak niemowle. Potem przepraszałeś. Usuń te posty bo świat jest mały.
~Michał
Co nieoczywiste polski planista, który był kiedyś kierowcą pomógł mi odzyskać wszystkie pieniądze po moim zwolnieniu jak zabrali niesłusznie premię bez żadnych wyjaśnień ani uprzedzenia. Premia odzyskana na podstawie zdjęć po 5 miesiącach i ostatnia wypłata też odzyskana na podstawie zdjęć po pięciu miesiącach od zwolnienia.
W tej firmie nie masz imienia tylko numer na szczęście bez tatuażu tylko w systemie. Chcesz tutaj pracować to na wszystko uważaj. Kadra z ulicy bez wykształcenia transportowego, nieodbieranie telefonów w podbramkowych sytuacjach, kierowca ma decydować a potem jest wszytko na ciebie. Obiecana wciąż zabierana premia mimo, że stawka marna. W biurze jak za komuny spychotechnika bo nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za coś o czym nie ma pojęcia w planowaniu. Szczerze nie polecam
~Łukasz
Witam a jak wygląda sytuacja na dziś w tej firmie?
~Driver
1450e 2/2 2000 2/1 nie warto
~Driver
1450e 2/2 2000 2/1 nie warto
~Rzeszów 1410
Wszystko to niestety prawda. Maja cie w . nawet jak jesteś dobry. Siedzą tylko ci którzy wiedzą jak "dorobić". Biorą kogo popadnie, tyle w tym dobrego, ze jak ktoś chce to się czegoś nauczyć to się nauczy.
Organizacja na poziomie polskiego dziad transu, może ciut lepiej. Zero wsparcia gdy naprawdę jest potrzebne. Spedycja to tragedia, MW nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć sam, nawet gdyby chciał (a nie chce), mimo, że nie lubi spać i mieć czasu dla siebie. Irytuje się gdy dostaje za dużo pytań bo spedycja totalnie ma cie w .. Dla osob świeżo po zdanym egzaminie, nic więcej. Dłuższy pobyt grozi nerwicą lub zrażeniem się do zawodu dla nowych
~Najgorszy kierowca.
Nie polecam po dwóch latach dowiedziałem się ostatnim tygodniu w piątek zjazdowy że nie przedluzą kontraktu. By przypadkiem nie wykorzystał urlopu zaległego. Pytałem się Tomaska w poniedziałek co z kontraktem odpowiedział jo spokojnie. A w piątek wiesz co SMS gdy stałem pod jego biurem jedz do domu i zdaje rzeczy. Oszukują na wypłatach, na nadgodzinach. Obóz pracy teraz się stał jak kondradzik przeją spedycję. Polski dziad na sterydach.
~Lukasz1234567
Witam ! Udają, że płacą a my kierowcy udajemy, że pracujemy ( dlatego trzeba pilnować niemieckiego czasu pracy tj. 10 godzin ) Do niedawna było 1860 brutto podstawy potem dodatki, które zwiększają pensje. Tak naprawdę dopiero po 6 miesiącach dostaje się pierwszą pełną pensję. Na początek drogi zawodowej może być ( biorą kierowców bez doświadczenia ) tylko nie za długo bo człowiek robi się stratny materialnie. Trzeba mieć "nerwy" a po za tym luz. Płacą zawsze na koniec miesiąca ( z naciskiem płacą ) , pilnować rozliczeń kasy, utrudniony kontakt z dyspo ( p. Winter włada jeszcze angielskim ) oraz z personalną ( p. Krabbe włada językiem polskim ) a jeszcze zjazdowe piątki masakra. Nikt nic nie wie, wszystko na wariata. I tyle w temacie Steinkuehler. Pozdro dla wszystkich może coś pomogłem.
~Lukasz1234567
A warto wziąć pod uwagę post kolegi - Rzeszów 1410.
~sid
1860 brutto, ja pitole tyle to mialem 15 lat temu na smieciarze 8/h
~sid
po wuja tu przyjezdzacie robote psujecie jak w polszy tyle zarobic mozecie?
~Stop
Dojazd do Berlina we własnym zakresie. Następnie z wszystkimi tobołami do busa i najczęściej do najdalszej bazy do Krefeld. Ogólnie to chyba zostali już tylko sami alkoholicy. Jak można tak bardzo się nie szanować żeby pracować za takie pieniądze u Helmuta?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.97.9.169

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2026
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels