Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Bezkarne oszustwo! Grupa polskich kierowców bezradna w walce o swoje pieniądze

ID: 277730


Mężczyźni borykają się z trudnościami w uzyskaniu należnych im wynagrodzeń. Nawet przy wydanych wyrokach sądowych, pozostają bezradni, a sprawca śmieje się w twarz wszystkim, którzy starają się egzekwować swoje prawa.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (22)

~kiero
Cipy nie kierowcy, nie wiedza gdzie kupić kałacha i wiaderko amunicji?
Ł ysy
kiero. Pomóż kolegom. Daj namiary.
~leży z drutem pod premium
bo tej jest właśnie polsza
politycy pseudobiznesamny od siedmiu boleści kradną miliony i im nikt nic nie zrobi
a ukradniesz piwko, czekolada w sklepie i ciurma
państwo prawa po prostu
~Bo$$
Kto normalny idzie do tego zawodu? Tylko i wyłącznie życiowy nieudacznik, alimenciarz, pozyczkowiec, alkoholik
laki81
Żelazna zasada nie ma wynagrodzenia w ustalonym terminie nie jadę w trasę, obowiązkiem pracodawcy jest wypłacenie wynagrodzenia za wykonaną pracę w ustalonym terminie - umowa. Rozumiem że czasem są różne sytuacje dlatego można być też człowiekiem i zrozumieć mały poślizg 2-3 dni, nie ma pieniędzy to żegnamy się natychmiast.
~sid
nasypac szklanke piachu do silnika, tak by nikt wiecej [nie dal sie oszukac] w trase tym autem nie pojechal
~Kuna kinte
Do Bo$$a. A kto normalny wchodzi na strone alkoholików nieudaczników alimenciarzy, hahahaha. Pewnie jakiś frajer co nie ma kolegów, w szkole byl trzaskany na każdej przerwie, żona puszcza mu sie na prawo i lewo. To jest typowy model pastucha którego męczy depresja a jego dni sa policzone..
szatan
Jeśli ma ubezpieczenie ładunku, to zamiast nie pojawiać się w pracy opróżnić mu bak i pakę, po weekendzie zgłosić kradzież. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie i następnie dobierze się osobiście do tyłka tego delikwenta, bo wystarczy że zestaw nie będzie stał na parkingu strzeżonym i ubezpieczyciel będzie miał roszczenie zwrotne.
~Zimny grzejnik u Romy!
Te Tobi, spiertalaj!
Hahahah aflahahahaflahaa!
Ł ysy
szatan. Ty tak na poważnie? Zaczynasz wpisywać się w lożę idiotów tego forum. Przeczytaj jeszcze raz swój bełkot, może zrozumiesz dlaczego nazwałem cię idiotą.
Ł ysy
Dlaczego ubezpieczyciel miałby wypłacać odszkodowanie, a następnie robić regres. Podasz podstawę prawną czy tylko taka kolejność zdarzeń zrodziła się w twojej głowie?
Jednak logika kieroffcy poruszy najbardziej tolerancyjne umysły.
Q/rwa, nie czytaj bajek z kieroffcami w roli głównej. To droga donikąd.
szatan
Łysy, oczywiście że żartowałem, nie jestem przestępcą. Ale trzeba czytać umowy, nie będę tutaj się rozpisywał, temat pozostawiania wartościowych ładunków na niestrzeżonych parkingach omawiany wielokrotnie:
Odpow iedzialność, jaką ponosi przewoźnik drogowy za skradziony ładunek uzależniona jest od tego, w jakim miejscu odbywał się postój, na którym doszło do kradzieży. Jeżeli kierowca wybierze parking bezpieczny, to może ograniczyć, a nawet wyłączyć odpowiedzialność swojej firmy za skradziony towar. Jeżeli jednak miejsce postoju nie będzie spełniało podstawowych warunków bezpieczeństwa, to przewoźnika może czekać nawet podwójna kara. Po pierwsze będzie zobowiązany do zapłaty pełnego odszkodowania, bo nie zadziała ograniczenie odpowiedzialności do 8, 33 SDR za kilogram ładunku. Po drugie, to pełne odszkodowanie przewoźnik będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni, bo nie na wszystkie parkingi objęte są ochroną polisy OCP. A zatem wybór bezpiecznego parkingu znacznie ogranicza ryzyko wystąpienia dużych i niepotrzebnych strat. To właśnie dlatego każdy właściciel firmy transportowej musi wiedzieć, w jaki sposób wybrać bezpieczny parking dla swoich pojazdów.
szatan
To fragment jakiegoś artykułu, orzeczeń sądów nie chce mi się szukać.
~kiero
zaraz znajde
~kiero
zaraz teraz szukam
szatan
Tutaj trochę lektury. Sygn. akt XGc 139/14
JarekBB
Szatan a słyszałeś o czymś taki jak klauzule w ubezpieczeniu OCP? Np. tak zwana klauzula parkingowa? Poczytaj, zrozumiesz ; )
g-a
Szatan, podaj jeszcze jaki sąd. Ten który uznaje PO czy te pozostałe?
Ł ysy
szatan. Coś słyszałeś, ale chyba nie wszystko lub czegoś nie rozumiesz. Jednym słowem bredzisz.
Skąd wieści o karze 200% wartości ładunku?
Jaka kara?
Ogarnij się, nie puszczaj pierdów w eter.
To zostaw chrzanowskiemu przygłupowi, Hyclowi i paru innym matołom.
Puchacz1
Najbardziej istotna w tym wątku i temacie jest NIEUCZCIWOŚĆ pracodawcy, który NIE ZAPŁACIŁ swym pracownikom za wykonaną pracę i leci w ch..
Zapatrzył się na właścicieli pewnej niebieskiej floty spod Krakowa?
Z drugiej strony patrząc, kim trzeba być by dług u pracodawcy urósł do 50 tys PLN wobec pracownika?
Naiwnym ?
~kiero
Sposobów jest kilka. Ukrainiec jechał do domu, szef powiedział ze zapłaci za ostatni miesiąc jak wróci. Zwyczaj w firmie był taki ze naczepę zostawiało się na placu, a zatankowany do pełna ciągnik w hali. Ukrainiec pojechał zatankował i sprzedał tonę paliwa, pojechał do domu i nie wrócił. Widziałem też kilka ciągników rozebranych w Francji, Danii. Widziałem tez na parkingu Rumunów sprzedających koła i paleciarę z naczepy. Z bazy dużej spedycji wyjechała pusta nowa naczepa chłodnia i zginęła. Nie wspomnę o ginących ładunkach.
~RealPoland
Tak się dzieje w państwie, gdzie oszuści i gangsterska wszelkiej maści ma się jak paczki w maśle. Wielu obecnych przedstawicieli dawnych służb i dzisiejszej europejskiej żydo- komuny zrobi wszystko, żeby władza sadownicza nie działała, a wręcz była w ich rękach. Nie wspomnę o czwartej nieformalnej władzy, czyli mediach.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels