Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Przykład okradania kierowców przez Szefa

ID: 94674


Opiszę Wam jak i na jakie sumy okradał mnie moj szef. Ile ma z tego na miesiąć (pieniędzy, które naleza sie kierowcy) oraz, że wcale nie jest tak jak oni mówią i płaczą, że nie mają z czego płacić i ciagle wypłata idzie w dół. Może to kogoś zmotywuje żeby walczyć o swoje.

Posty (7)

jacek-kuba
Nagrywajcie się wzajemnie-chory świat. Kierowcy -szefów a ci będą wam zakładać podsłuch przez gps-dają za free jak coś. My jako naród -cofamy się ewidentnie.

3

jacek-kuba
Kiedyś nawet dziwka i złodziej mieli zasady. Teraz wszech-otaczająca hołota z każdej strony

5

Prowrocek
Za kilometr 3. 53, dieta dzienna w kraju 15, 60, za granicą 21, 60Euro. I weź to później człowieku policz wszystko, albo księgowej potrzebujesz, albo siedzisz pół dnia nad papierzyskami. Do tego rachunki, winiety, paragony za zakupy itp. A dość tego. Ja od 2009 roku, kiedy to jeździłem na międzynarodówce, przeniosłem się na kraj i nie rozmawiam inaczej niż o RYCZAŁCIE. Jeżeli nie chce się zgodzić, to dla mnie sprawa jasna, że facet chce mieć tak wszystko porobione, żeby kierowca nie mógł się doliczyć wypłaty, a z takimi się nie gada nawet. Jeden mi wyjaśniał, że tyle od km, tyle od załadunku, tyle od tego, siamtego i szmatego. A jak do pracy przyjdziesz w długich spodniach, to masz dodatek 2zł przy otwieraniu drzwi, a kiedy otwierasz plandekę, to masz 5 zł więcej i takie *ły gadał, ze mu przerwałem i zapytałem ile mają średnio. "No 3700 pan zarobi". Ja na to: Dajesz pan 3900 i wsiadam za kierownicę. Zgodził się i podał mi rękę. Pół misiąca minęło i zapłacił 1950. Minał następny miesiąc i dziesiątego patrzę a tu 3750 zł. Poszedłemdo biura i zapytałem czy wyłaci mi brakujące 150 zł. On na to, że nie, bo... i w tym miejscu odwróciłem się plecami i poszedłemdo auta spakować rzeczy. Dogonił mnie na stacji kolejowej i prosił, że trzeba jechać, bo gdzie on w godzinę znajdzie kierowcę. Odpowiedziałem, że mógł o tym pomyśleć zanim mi ukradł z kieszeni 150 zł. Zachował się jak kieszonkowiec w autobusie, a z ludżmi nieuczciwymi nie współpracuje dla zasady. Ja nie rzucam słów na wiatr i ufam, że inni też tego nie robią, a jeśli dorosły człowek nie dotrzymuje osobiście danego słowa, to o żadnej współpracy być nie może. No jak można zaufać komuś, kto ci kradnie pieniądze?

-1

rad97
Niestety tak się robi biznes. Smutne ale prawdziwe.
ese
No właśnie.. Tu 150 złotych.. tam 150 złotych.. I tak dwa tysiace razy i jest na prawie nowy zestaw
ese
Smażyć, smażony.. odsmażać..
DuchGor
Prowrocek. Bardzo dobrze napisałeś. Wielu kierowców krzyczy i to na parkingu. Do dziadtransa nie pójdą, wiesz mam kredyty, żona nie pracuje, córka na studiach. Takie de*ilne tłumaczenia. Wystarczyłoby posiedzieć wiesz boję się bo mi "stara" wałkiem przypi...

1

Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels