Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

APT - Ambasador Polskiego Transportu

Kierowca szyty na miarę?
Utworzona: 2021-03-30

Za nazwą "ja-pojade.pl" kryje się innowacyjny system rekrutacji kierowców do firm transportowych. To narzędzie, które pozwala pracodawcom znaleźć obsadę środków transportu na stałe lub jakiś czas. Opowiada o tym twórca portalu Mateusz Chrzanowski w rozmowie z Ambasadorem Polskiego Transportu.

Damian Bartnikowski, reprezentant marki Ambasador Polskiego Transportu, usłyszał w rozmowie z twórcą portalu ja-pojade.pl, że jest to giełda, która precyzyjnie dobiera i dopasowuje kierowców do potrzeb przedsiębiorców. Za pośrednictwem portalu firmy znajdują kierowców na stałe bądź na zastępstwo krótko- lub długoterminowe. Jego twórca ciągle pracuje nad tym, aby było to narzędzie jak najlepiej dopasowane do potrzeb przedstawicieli branży transportowej.

Mateusz Chrzanowski nie ma wątpliwości, że największą bolączką polskich przewoźników są niedobory kadrowe. Nie oznacza to jednak, że nie ma chętnych do podjęcia pracy w charakterze kierowcy. Oczywiście giełda weryfikuje uprawnienia kierowców, którzy nie mogą zgłosić się do realizacji konkretnego zlecenia bez przedstawienia odpowiedniej kategorii prawa jazdy.

Właściciel i pomysłodawca portalu ja-pojadę.pl ujawnił, że trwają prace nad stworzeniem systemu rozbudowanych, rzetelnych ocen prezentowanych przez każdą ze stron - kierowców i pracodawców. To będzie forma rekomendacji dobrych pracowników i rzetelnych pracodawców. W przygotowaniu jest również system doszkalania kierowców, m.in. z zakresu realizacji specyficznych przewozów i obsługi systemów telematycznych.

Wkrótce pojawi się na portalu test sprawdzający wiedzę kierowców, potrzebną do tego, aby świadczyć pracę w zgodzie z prawem i zasadami bezpieczeństwa. Treść testu i szkoleniowy materiał wideo, m.in. omawiający przepisy o czasie pracy i zasady obsługi tachografów, udostępniła marka Ambasador Polskiego Transportu.

Więcej szczegółów o nowościach na portalu ja-pojade.pl na filmie.
Do ulubionych APT - Ambasador Polskiego Transportu
PREZENTACJA FIRMY
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o. o. Sp. komandytowa


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels