REKLAMA

Zmiana zasad wydawania zezwoleń oraz wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń
Utworzona: 2021-05-05

Komunikaty Biura ds. Transportu Międzynarodowego.

✅ Bośnia i Hercegowina kraje trzecie
Zgodnie z decyzją Komisji Społecznej, od dnia 1 maja każdy przedsiębiorca będzie mógł jednorazowo pobrać dwa zezwolenia. Otrzymanie kolejnych uzależnione będzie od zwrotu uprzednio pobranych zezwoleń. Liczba pobieranych dokumentów nie może być wyższa od liczby wypisów.

Wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń Bośnia i Hercegowina kraje trzecie, nie będą rozpatrywane przez Komisję Społeczną. Liczba wydzielonych zezwoleń z puli dodatkowych limitów jest ograniczona i wydawanie w każdej chwili może ulec zakończeniu.

✅ Bułgaria kraje trzecie
Od dnia 1 maja każdy przedsiębiorca będzie mógł jednorazowo pobrać maksymalnie dwa zezwolenia. Otrzymanie kolejnych uzależnione będzie od zwrotu uprzednio pobranych zezwoleń. Liczba pobieranych dokumentów nie może być wyższa od liczby wypisów.

Wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń Bułgaria kraje trzecie, nie będą rozpatrywane przez Komisję Społeczną. Liczba wydzielonych zezwoleń z puli dodatkowych limitów jest ograniczona i wydawanie w każdej chwili może ulec zakończeniu.

✅ Gruzja ogólne
Od dnia 1 maja każdy przedsiębiorca będzie mógł jednorazowo pobrać maksymalnie trzy zezwolenia. Otrzymanie kolejnych uzależnione będzie od zwrotu uprzednio pobranych zezwoleń. Liczba pobieranych dokumentów nie może być wyższa od liczby wypisów.

Wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń Gruzja ogólne, nie będą rozpatrywane przez Komisję Społeczną. Liczba wydzielonych zezwoleń z puli dodatkowych limitów jest ograniczona i wydawanie w każdej chwili może ulec zakończeniu.

✅ Litwa kraje trzecie
Od dnia 1 maja każdy przedsiębiorca będzie mógł jednorazowo pobrać maksymalnie pięć zezwoleń. Otrzymanie kolejnych uzależnione będzie od zwrotu uprzednio pobranych zezwoleń. Liczba pobieranych dokumentów nie może być wyższa od liczby wypisów.

Wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń Litwa kraje trzecie, nie będą rozpatrywane przez Komisję Społeczną. Liczba wydzielonych zezwoleń z puli dodatkowych limitów jest ograniczona i wydawanie w każdej chwili może ulec zakończeniu.

✅ Łotwa kraje trzecie
Od dnia 1 maja każdy przedsiębiorca będzie mógł jednorazowo pobrać maksymalnie dwa zezwolenia. Otrzymanie kolejnych uzależnione będzie od zwrotu uprzednio pobranych zezwoleń. Liczba pobieranych dokumentów nie może być wyższa od liczby wypisów.

Wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń Łotwa kraje trzecie nie będą rozpatrywane przez Komisję Społeczną. Liczba wydzielonych zezwoleń z puli dodatkowych limitów jest ograniczona i wydawanie w każdej chwili może ulec zakończeniu.

✅ Mongolia ogólne
Od dnia 1 maja każdy przedsiębiorca będzie mógł jednorazowo pobrać dwa zezwolenia. Otrzymanie kolejnych uzależnione będzie od zwrotu uprzednio pobranych zezwoleń. Liczba pobieranych dokumentów nie może być wyższa od liczby wypisów.

Wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń Mongolia ogólne, nie będą rozpatrywane przez Komisję Społeczną. Liczba wydzielonych zezwoleń z puli dodatkowych limitów jest ograniczona i wydawanie w każdej chwili może ulec zakończeniu.

✅ Wznowienie przyjmowania podań o wydanie zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3+S
Strona węgierska przekazała dodatkową pulę zezwoleń Węgry kraje trzecie EURO 3 + S. W związku z powyższym wznowione zostaje przyjmowanie wniosków o wydanie ww. zezwoleń.

Źródło: GITD
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels